ثفارس

ثفارس : اهمیت شبکه در ساختمان های مسکونی و اداری ثفارس

ثفارس یکی از نمادهایی است که طرفداران بسیاری دارد. این نماد متعلق به شرکت عمران و توسعه فارس است. فعالیت شرکت ثفارس که به صورت سهامی عام فعالیت دارد، در حوزه ساخت و طراحی ساختمان های مسکونی و اداری مدرن است. اما مسئله ای که بسیار قابل توجه است، اهمیت شبکه در ساختمان های مسکونی و اداری ثفارس است. ساختمان های مدرن دارای شبکه داخلی هستند. در این مقاله سعی داریم که در مورد این موضوع به صورت تخصصی صحبت کنیم.

در صورت نیاز به دریافت خدمات و یا مشاوره در خصوص نصب و اجرای شبکه در ساختمان های مسکونی و اداری می توانید با شماره 02157801000 تماس حاصل فرمایید. ما در پیشگام رایانه به صورت تخصصی به ارائه خدمات نصب و راه اندازی شبکه می پردازیم. شما عزیزان می توانید کلیه خدمات نصب شبکه و دوربین مداربسته را به ما بسپارید.

ثفارس

شرکت عمران و توسعه فارس یا همان ثفارس یکی از شرکت های معتبر در حوزه ساختمان سازی در ایران است که مانند هر شرکت عمرانی دیگری می خواهد مطابق با تکنولوژی روز دنیا پیش برود. شبکه های داخلی ساختمان از آن تکنولوژی هایی است که امروزه بسیار پر کاربرد شده است. این شبکه ها مصارف مختلفی دارد. از امنیت، کنترل ورود خروج، دوربین های مداربسته گرفته تا اتصال اینترنت برای هر واحد را شامل می شود.

شبکه ساختمان

معمولا برای ساختمان های مسکونی و اداری دو مدل شبکه داریم. این دو مورد شامل شبکه گروپ (Work Group) و شبکه دومین (Work Domain) می شود. این دو شبکه یک تفاوت اساسی با هم دارند. شبکه ورک گروپ نیازی به سرور ندارد. در این شبکه کامپیوترها و سایر تجهیزات شبکه مستقیما به هم متصل می شود. البته توپولوژی های متفاوتی وجود دارد که می توان بر اساس آن، سیستم ها را به هم متصل کرد. در شبکه ورک دومین تجهیزات به یک سرور مرکزی وصل می شوند. این نوع شبکه برای ساختمان های بزرگتر است که تعداد کامپیوترها و تجهیزات شبکه در آن بیشتر است.

به طور خلاصه می توان اینگونه بیان کرد که ورک گروپ برای شبکه های کوچک و ورک دومین برای شبکه های بزرگتر کاربرد دارد. تعیین نوع شبکه به وسیله طراحی شبکه پس از بازدید از محل مشخص می شود. پس از آن پسیو کار شبکه، تمامی تجهیزات شبکه را پیاده سازی می کند. پس از آن اکتیو کار شبکه نرم افزارهای مورد نیاز شبکه را راه اندازی می کند.

شبکه ثفارس

شبکه ثفارس

همانطور که بیان شد در پیاده سازی شبکه، نوع ساختمان اهمیت زیادی دارد. برای ساختمان های کوچک از ورک گروپ و برای ساختمان های بزرگ از ورک دومین استفاده می شود. برای مثال در نصب شبکه برج از ورک دومین استفاده می شود. چون این نوع از ساختمان دارای واحدهای متعدد است و شبکه بزرگتری نیاز دارد. مخصوصا اگر این برج ها کاربردی اداری داشته باشند، بحث ورود و خروج و نظارت و امنیت اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

خدمات شبکه

شرکت پیشگام رایانه با داشتن سابقه 21 ساله جزو محدود شرکت هایی است که از سال ها پیش تا به حال در زمینه ارائه خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته فعال می باشد. در این شرکت کارشناسان و متخصصان مجرب در زمینه های پسیو و اکتیو شبکه با مدارک معتبر و بین المللی در حال فعالیت هستند و این اطمینان را در مشتریان ایجاد می‌کند که بالاترین کیفیت خدمات شبکه را جهت راه اندازی و یا ارتقا شبکه دریافت می کنند.

در صورت نیاز به خدمات شبکه و نصب دوربین مداربسته می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.