• Home
 • خدمات امنیت شبکه و امنیت اطلاعات

خدمات امنیت شبکه و امنیت اطلاعات

خدمات امنیت شبکه

خدمات امنیت شبکه و اطلاعات

ارائه‌ خدمات امنیت شبکه و فروش و پشتیبانی محصولات امنیتی شرکت پیشگام رایانه جهت تامین نیازهای کامل مشتریان خود در زمینه امنیت اطلاعات با ارائه‌ خدمات تخصصی در زمینه‌های مشاوره و طراحی ،اجرا و پیاده سازی و همچنین بهینه سازی زیرساخت امنیتی شبکه‌های کامپیوتری فعالیت میکند. کلیه خدمات امنیت شبکه کامپیوتری نرم افزاری و سخت افزاری در پیشگام رایانه عرضه می شود. در صورت نیاز به امنیت سیستم کامپیوتری و امنیت اطلاعات شبکه می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید. نیروهای متخصص ما آماده ارائه هرگونه خدمات امنیتی شبکه شرکت ها و سازمان ها به مشتریان گرامی هستند.

امنیت شبکه

خدمات شبکه و امنیت شبکه به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا از اطلاعات خود محافظت کنند. شبکه های امنیتی شرکت، راه نفوذ هکرها و بدافزارها را می بنند و از دسترسی آن ها به اطلاعات امنیتی و حیاتی سازمان جلوگیری می کنند. امنیت سیستم های کامپیوتری کمک می کند تا اطلاعات سازمان ها و شرکت ها ایمن بماند. پیشگام رایانه با ارائه راهکار و خدمات امنیت شبکه آماده ارائه خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری به شرکت ها و سازمان های خصوصی و غیر خصوصی است. در صورت تمایل به دریافت خدمات امنیتی شبکه می توانید با شماره 02157801000 تماس حاصل فرمایید.

خدمات امنیت شبکه

امنیت شبکه مجموعه قوانین و پروتکل هایی است که برای محافظت از داده ها در سطح نرم افزاری و سخت افزاری به کار گرفته می شود. روش های امنیت شبکه به امنیت اطلاعات در شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا در مقابل نفوذ و از دست دادن اطلاعات ممانعت کند. در جهتی دیگر شرکت پیشگام رایانه با تهیه و توزیع و پشتیبانی از محصولات امنیتی روز دنیا شرکت‌ها و سازمان‌ها را در تامین نیازهای امنیتی یاری میدهد. برای دریافت مشاوره می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید. پیشگام رایانه آماده ارائه راهکارهای امنیتی به شرکت ها و سازمان ها برای حفاظت از بستر شبکه و اطلاعات است.
خدمات امنیت شبکه اصطلاحی گسترده است که بسیاری از فناوری ها ، دستگاه ها و فرایندها را در بر می گیرد. در ساده ترین اصطلاح ، مجموعه ای از قوانین و تنظیمات است که برای محافظت از یکپارچگی ، رازداری و دسترسی شبکه ها و داده های رایانه ای با استفاده از هر دو فناوری نرم افزار و سخت افزار طراحی شده است. هر سازمانی ، صرف نظر از اندازه ، صنعت و زیرساخت ها به درجاتی از راه حل های امنیتی شبکه نیاز دارد تا بتواند خود را از فضای رو به رشد تهدیدات سایبری در طبیعت امروزه محافظت کند.
خدمات امنیت شبکه

خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری

 از جمله خدماتی که شرکت پیشگام رایانه به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد، خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری است. این خدمات شامل بخش های نرم افزاری، سخت افزاری و آموزش به پرسنل می شود. نیروهای متخصص ما به صورت کامل شبکه شما را بررسی کرده و حفره های امنیتی را بسته و راه های مقابله با حملات و نفوذ را برای شبکه شما پیاده سازی می کنند.
معماری شبکه های کامپیوتری امروزی پیچیده است و با تهدیدی روبرو است که همیشه در حال تغییر است. مهاجمانی که همیشه در تلاشند آسیب پذیری ها را پیدا کنند و از آنها سو استفاده کنند. این آسیب پذیری ها می توانند در تعداد زیادی از مناطق از جمله دستگاه ها ، داده ها ، برنامه ها ، کاربران و مکان ها وجود داشته باشند.
به همین دلیل ، امروزه ابزارها و برنامه های مدیریت امنیت شبکه بسیاری در حال استفاده هستند که تهدیدات و سوء استفاده های فردی و همچنین عدم رعایت مقررات را برطرف می کنند. هنگامی که فقط چند دقیقه قطعی و از کار افتادگی شبکه باعث ایجاد اختلال گسترده و آسیب رساندن به خط و اعتبار یک سازمان می شود ، ضروری است که این اقدامات حفاظتی رعایت شوند.
خدمات امنیت شبکه های کامپیوتری

دفاع از امنیت شبکه های کامپیوتری

امنیت شبکه به فناوری ها ، فرآیندها و سیاست های مورد استفاده برای دفاع از هرگونه شبکه ، ترافیک شبکه و دارایی های قابل دسترسی به شبکه در برابر حملات سایبری ، دسترسی غیرمجاز و از دست رفتن داده ها اطلاق می شود. هر سازمانی ، از مشاغل کوچک گرفته تا بزرگترین شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات ، در هر صنعت به امنیت شبکه برای محافظت از دارایی ها و زیرساخت های مهم از سطح حمله ای که به سرعت در حال گسترش است ، احتیاج دارد.

امنیت شبکه باید با رویکرد لایه ای از بسیاری از لبه های شبکه و همچنین داخل شبکه محافظت کند. آسیب پذیری در همه جا وجود دارد ، از دستگاه ها و مسیرهای داده گرفته تا برنامه ها و کاربران. از آنجا که سازمانها با تهدیدات بالقوه زیادی روبرو هستند ، صدها ابزار مدیریت امنیت شبکه نیز وجود دارد که برای رفع تهدیدات یا سوء استفاده های فردی یا کمک به سایر نیازهای زیرساختی مأموریت مهم مانند انطباق مداوم با آنها طراحی شده است. سازمان ها باید با استفاده از رویکردی پلتفرم که اولویت ادغام و اتوماسیون است ، راه حل های امنیتی شبکه را که بسیاری از تهدیدها را پوشش می دهد اولویت قرار دهند.

خدمات امنیت

امنیت شبکه اصطلاحی گسترده است که بسیاری از فناوری ها ، دستگاه ها و فرآیندها را در بر می گیرد. در ساده ترین اصطلاح ، خدمات امنیت مجموعه ای از قوانین و تنظیمات است که برای محافظت از یکپارچگی ، رازداری و دسترسی شبکه ها و داده های رایانه ای با استفاده از هر دو فناوری نرم افزار و سخت افزار طراحی شده است. استفاده از هر دو فناوری سخت افزاری و نرم افزاری در کنار هم باعث می شود تا شبکه به بیشترین حد امنیت خود برسد.
این کار می تواند به صورت نرم افزاری، سخت افزاری و یا آموزش افراد صورت بگیرد. برخی از نرم افزارها و آنتی ویروس ها برای حفاظت از سیستم ها و شبکه کاربرد دارند و جلوی انواع ویروس ها و تروجان ها را می گیرند. دستگاه های امنیتی ترافیک مازاد را مسدود می کنند. فایروال ها ، دستگاه های اسکن آنتی ویروس و دستگاه های فیلتر کننده محتوا نمونه هایی از این دستگاه ها هستند. در بخش آموزش نیز به افراد آموزش های کافی داده می شود تا از اشتباهات انسانی پرهیز کنند و راه های نفوذ و حمله های مهندسی شده را بشناسند و فریب نخورند.
خدمات امنیت

امنیت شبکه و اطلاعات

امنیت شبکه اصطلاحی گسترده است که بسیاری از فناوری ها، دستگاه ها و فرآیندها را در بر می گیرد. در ساده ترین اصطلاح، مجموعه ای از قوانین و تنظیمات است که برای محافظت از یکپارچگی، رازداری و دسترسی شبکه ها و داده های رایانه ای با استفاده از هر دو فناوری نرم افزار و سخت افزار طراحی شده است. خدمات امنیت شبکه در حقیقت سرویس هایی است که به صاحبین شبکه برای حفظ و پایداری امنیت شبکه داده می شود. این خدمات می تواند در قالب نرم افزاری یا سخت افزاری و یا هر دو حالت باشد. معمولا سرویس های امنیت شبکه شامل فرآیند های نرم افزاری و سخت افزاری برای محافظ از زیرساخت شبکه، بسترهای انتقال و اطلاعات مبادله شده است. در نتیجه یک بستر امن برای رایانه ها، کاربران و برنامه ها ایجاد می شود.

خدمات پیشگام رایانه در حوزه‌ی امنیت شبکه شامل موارد ذیل می باشد

خدمات امنیت شبکه
 • خدمات مشاوره و طراحی
 • طراحی زیر ساخت امنیتی شبکه LAN ، WAN، DMZ ، Server Farmو اینترنت
 • طراحی و تعریف Policy های امنیتی مرتبط با سرویس‌های شبکه ای و امنیتی
 • طراحی سیستم‌های IP/IDS جهت تشخیص و جلوگیری از حملات شبکه
 • طراحی مرکز مدیریت و آنالیز امنیتی شبکه SOC
 • راه اندازی مراکز جمع آوری یکپارچه رخداد و وقایع امنیتی
 • طراحی زیر ساخت ایمن در جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به منابع شبکه ای
 • طراحی سیستم‌های نظارت و Auditing در استفاده از منابع شبکه توسط کاربران
 • ظرفیت‌سنجی شبکه و ارائه پیشنهاد در انتخاب تجهیزات Firewall ، UTMو IPS
 • طراحی و مشاوره زیر‌ساخت مراکز داده خدمات اجرا و پیاده سازی
 • پیاده سازی تجهیزات امنیت شبکه شامل فایروال و IPS
 • نصب و تنظیم و tuningتجهیزات UTMو IPS
 • نصب ، راه اندازی و tuning تجهیزات WAF در ایجاد امنیت سرور‌های وب
 • ایجاد بستر‌های ایمن ارتباطی مبتنی بر راه کار‌های مبتنی پروتکل IPsec
 • آزمایش و تست میزان استحکام سازی و کاربری تجهیزات امنیتی شبکه
 • طراحی و راه اندازی راه کار‌های نظارت و آنالیز ترافیک شبکه
 • Cisco, Fortinet, Juniper, Sourcefire

بهینه سازی

 • بهینه‌سازی معماری امنیتی تجهیزات شبکه
 • بازبینی و بهینه سازی تنظیمات تجهیزات امنیتی شامل Firewall ، IPS/IDS و UTM
 • امکان سنجی و بازبینی سیاست‌های امنیتی تجهیزات امنیتی و اصلاح انها
 • مقاوم سازی زیر ساخت‌های امنیت شبکه Cisco, Fortinet, Juniper, Sourcefire

تهیه و توزیع محصولات امنیتی

یکی از فعالیت ها و سرویس های پیشگام رایانه به مشتریان خود، تهیه و توزیع محصولات امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری است. این محصولات می توانند به تقویت امنیت شبکه شما کمک فراوانی بکنند. برای مشاوره و استعلام قیمت می توانید با شماره تلفن 02157801000 تماس حاصل فرمایید. پیشگام رایانه علاوه بر تهیه و توزیع محصولات امنیتی شبکه، کلیه خدمات امنیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد.
 
 

ارتباط با ما

تهران ، میدان فاطمی ، میدان گلها ، ابتدای بلوار گلها ، پلاک 8 ، طبقه 6 ، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

تلفن : 3000 8897 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

تماس با ما