فورتی نت چیست

فایروال فورتی نت چیست؟ فایروال Fortinet چیست؟

فایروال فورتی نت چیست؟ Fortinet چیست؟ فایروال فورتی نت راه حل های امنیت سایبری را توسعه می دهد و به فروش می رساند، از جمله شامل محصولات فیزیکی مانند فایروال ها، به علاوه نرم افزار و خدمات مانند محافظت از آنتی ویروس ، سیستم های جلوگیری از نفوذ و اجزای امنیتی نقطه پایانی. اولین و اصلی ترین محصول شرکت فورتی نت، فایروال فیزیکی FortiGate بود.

امروزه امنیت شبکه و استفاده از فایروال های سخت افزاری از اهمیت بسیاری برخوردار شده است. پیشگام رایانه ارائه دهنده خدمات امنیت شبکه و پشتیبانی و نگهداری شبکه با فایروال های شرکت فورتی نت به شرکت ها و سازمان ها است. در صورت نیاز به دریافت خدمات شبکه در خصوص خرید، نصب و راه اندازی فایروال فورتی نت Fortinet می توانید با شماره تلفن 02157801000 تماس حاصل بفرمایید.

فورتی نت چیست؟

فورتی نت اسم یک شرکت سایبری در حوزه امنیت شبکه است. Fortinet در سال 2000 تاسیس شد. این شرکت اولین فایروال FortiGate خود را در سال 2002 راه اندازی کرد و IPO خود را در سال 2009 به پایان رساند. این شرکت تجهیزات امنیتی شبکه را برای شرکت های مخابراتی ، مراکز داده ، شرکت ها و دفاتر توزیع شده ارائه می دهد.

فایروال فورتی نت چیست؟

اگر به دنبال امنیت بالا با قیمت مناسب هستید، فایروال فورتی نت Fortinet باید در لیست ارزیابی شما باشد. فایروال فورتی گیت FortinGate امنیت بالایی را با قیمت مناسب ارائه می دهند، و آنها را به یکی از محبوب ترین فروشندگان فایروال تبدیل می کند و به عنوان لیست نهایی لیست های شرکتی شناخته می شود. گارتنر این شرکت را به همراه پالو آلتو و چک پوینت به عنوان یکی از سه رهبر در Enterprise Network Firewall Magic Quadrant معرفی کرد. فایروال فورتی نت Fortinet در آزمونهای NSS Labs، جایی که فایروال ها از نظر امنیت، کارایی و ارزش نمرات بالایی کسب می کردند، از این امتیاز بالا پشتیبانی می کرد.

فایروال فورتی نت چیست

فایروال فورتی نت چه کاربردی دارد؟

توضیحات محصول. فایروال های نسل جدید فورتی نت عملکرد بالا ، امنیت چند لایه و دید عمیق را برای محافظت از انتها در سراسر شبکه سازمانی فراهم می کنند. پردازنده های امنیتی ساخته شده (SPU) آن ، عملکرد مقیاس پذیر و تأخیر کم را ارائه می دهند.

فایروال های نسل جدید FortiGate عملکرد بالا ، امنیت چند لایه و دید عمیق را برای محافظت از انتها در سراسر شبکه سازمانی فراهم می کنند. پردازنده های امنیتی ساخته شده (SPU) آن ، عملکرد مقیاس پذیر و تأخیر کم را ارائه می دهند. سرویس های امنیتی آزمایشگاه های FortiGuard به روزرسانی های اطلاعات تهدید و تخفیف خودکار را ارائه می دهند. دیوارهای آتش با سایر محصولات امنیتی Fortinet برای شبکه ، نقطه پایانی ، برنامه ، مرکز داده ، فضای ابری و لایه دسترسی و همچنین راه حل های شخص ثالث ادغام می شوند. آنها بر روی سیستم عامل FortiOS کار می کنند.

فایروال فورتی نت چگونه کار می کند؟

به طور خلاصه ، فایروال فورتی نت با بررسی داده هایی که به شبکه شما منتقل می شود و بررسی اینکه آیا انتقال از طریق کسب و کار شما ایمن است ، کار می کند. فایروال های با مشخصات پایین معمولاً این داده ها را با اطلاعاتی مانند محل و منبع آن بررسی می کنند.

فایروال های FortiGate از تهدیدات مبتنی بر یادگیری ماشین از آزمایشگاه های FortiGuard استفاده می کنند و از طریق FortiAnalyzer تجزیه و تحلیل عمیق دارند. آنها همچنین می توانند با FortiSandbox ادغام شوند و به طور خودکار اطلاعات تهدید محلی را ایجاد کنند تا در برابر تهدیدات جدید روز صفر و پیشرفته ایمن شوند.

فایروال چه کاری انجام می دهد؟

یک فایروال مبتنی بر میزبان یا رایانه فقط از یک رایانه یا “میزبان” محافظت می کند و معمولاً در دستگاههای خانگی یا شخصی مستقر می شود و اغلب به همراه سیستم عامل ارائه می شود. هر چند گاهی اوقات ، از این فایروال ها می توان در تنظیمات شرکتی نیز استفاده کرد تا یک لایه محافظت اضافی ایجاد کند. با توجه به این واقعیت که فایروال های مبتنی بر میزبان باید به صورت جداگانه بر روی هر دستگاه نصب و نگهداری شوند ، امکان مقیاس پذیری محدود است.

از طرف دیگر ، فایروال های شبکه از همه دستگاه ها و ترافیکی که از یک نقطه مشخص عبور می کنند محافظت می کنند و مقیاس پذیری گسترده ای را امکان پذیر می کنند. همانطور که از نام آن مشخص است ، یک فایروال شبکه در سطح شبکه ، OSI لایه های 3 و 4 ، اسکن ترافیک بین منابع خارجی و شبکه محلی شما (LAN) ، یا ترافیکی که بین بخشهای مختلف داخل شبکه در حال حرکت است ، عمل می کند. آنها به عنوان اولین خط دفاعی در محیط شبکه یا بخش شبکه قرار می گیرند و با انجام بازرسی عمیق بسته و فیلتر کردن بسته ، بر ترافیک نظارت می کنند. اگر محتوای بسته ها بر اساس قوانینی که مدیر شبکه یا تیم امنیتی ایجاد کرده اند ، مطابق با معیارهای انتخاب شده قبلی نیست ، فایروال این ترافیک را رد کرده و مسدود می کند.

آیا fortinet فایروال خوبی است؟

فایروال های فورتی نت Fortinet امنیت بسیار خوبی را با قیمت مناسب ارائه می دهند، آنها را به یکی از محبوب ترین فروشندگان فایروال تبدیل می کند. فایروال فورتینت عملی ترین فایروالی است که به راحتی مدیریت می شود. این امر موجب می شود تا مدیران شبکه بتوانند به راحتی آن را مدیریت کنند. مخصوصا افرادی که تجربه کمی در این حوزه دارند، می توانند از فایروال های فورتی نت بهترین استفاده را ببرند.

برچسب ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.