جدول خاموشی برق امروز تهران

جدول خاموشی برق امروز تهران جزئیات برنامه قطعی برق

جزئیات برنامه قطعی برق و جدول خاموشی برق امروز تهران را می توانید در فایل پیوست در این صفحه دانلود نمایید. در این چند روز اخیر با قطعی های مکرر برق در نواحی مختلف تهران مواجه بودیم. بسیاری از این قطعی ها موجب نارضایتی مردم شد. از این رو  شرکت توزیع برق تهران بزرگ ساعت قطعی برق را در یک جدول اعلام کرد. جدول خاموشی برق امروز تهران و جزئیات برنامه قطعی برق، ساعات احتمالی قطع شدن برق در نواحی مختلف تهران را نشان می دهد. البته در برخی موارد شاهد بوده ایم که قطعی ها مطابق با این جدول زمانی نبوده اما در موارد زیادی جدول اعلامی کمک کننده بوده است.

برنامه قطعی برق تهران

پس از قطعی های مکرر برق در شهر تهران، شرکت توزیع برق تهران بزرگ اعلام کرد، تمامی ظرفیت‌ های این شرکت به کار گرفته شده است. این شرکت از تمامی فنی و کارشناسی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خاموشی به کار گرفته شده است. با این حال از آن جا که موفقیت در این مهم، جز با همکاری همه جانبه مشترکان، امکان پذیر نیست در صورت بروز هرگونه مشکل در تأمین برق پایتخت به منظور جلوگیری از بروز قطعی گسترده، طبق فایل پیوست اقدام به اعمال خاموشی کنترل شده می‌شود.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ از مردم درخواست کرد با حداکثر صرفه جویی در مصرف برق، این شرکت را در تأمین برق تهران بزرگ یاری کنند.

برنامه قطعی برق تهران

جدول خاموشی برق امروز تهران

در فایل پیوست شده می توانید جدول خاموشی برق امروز تهران را مشاهده و دانلود فرمایید. برای دانلود فایل جدول خاموشی برق امروز در تهران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

جدول خاموشی برق تهران

خدمات شبکه

شرکت پیشگام رایانه با 21 سال تجربه در خصوص خدمات و پشتیبانی شبکه در تهران فعال است. در صورت بروز مشکل و خرابی در شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمان خود می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات شبکه پیشگام رایانه بهره ببرید.

اگر در شرکت و یا سازمان خود نیاز به پشتیبانی شبکه دارید می توانید از خدمات ما بهره ببرید. در صورت نیاز به دریافت خدمات شبکه می توانید با شماره 02157801000 تماس حاصل فرمایید. ما در پیشگام رایانه به صورت تخصصی به ارائه خدمات کامپیوتری شبکه می پردازیم.

خرید یو پی اس

در صورت نیاز به برق اضطراری در زمان قطعی برق در تهران می توانید از سیستم یو پی اس بهره ببرید. برای خرید یو پی اس با قیمت ارزان می توانید به سایت مرکز باتری مراجعه فرمایید. مرکز باتری علاوه بر فروش تجهیزات یو پی اس، سرویس های نصب و راه اندازی و پشتیبانی آن را نیز به شما عزیزان ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.