مشاور شبکه و it

استخدام مشاور شبکه و it

اگر به دنبال استخدام مشاور شبکه و it هستید می توانید روی خدمات شرکت پیشگام رایانه حساب کنید. پیشگام رایانه به صورت تخصصی در حوزه شبکه فعال است و می تواند به عنوان مشاوره شبکه، خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه را به شما ارائه دهد. در صورت نیاز به مشاوره و خدمات شبکه می توانید با شماره تلفن 02157801000 تماس حاصل بفرمایید.

مشاور شبکه

مشاور شبکه یک حرفه ای با تجربه و تحصیل کرده است که عملکرد شبکه های کامپیوتری را تأیید می کند. آنها مسئول طراحی ، راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در سازمان یا محل سرویس گیرنده هستند.

مشاوران با مدیر سازمان ، مهندسان شبکه ملاقات می کنند تا الزامات شبکه را مورد بحث قرار دهند. آنها سپس عملکرد و امنیت شبکه را مورد بررسی قرار می دهند. پس از تجزیه و تحلیل دقیق ، آنها تغییرات را در صورت وجود ، برای عملکرد بهتر همراه با تجزیه و تحلیل هزینه و سود پیشنهاد می کنند. مشاوران دیگر سپس شرایط نصب شبکه را بررسی کرده و آزمایش شبکه جدید یا موجود را انجام می دهند.

استخدام مشاور شبکه و it

این عنوان گسترده ای است و شامل طیف گسترده ای از آثار است. مشاور شبکه و it ممکن است معمار شبکه ، مدیر سیستم ، متخصص امنیت یا متخصص کار مرتبط در دنیای مخابرات باشد. بسیاری از مشاوران مشاغل آزاد هستند در حالی که دیگران به صورت تمام وقت کار می کنند. مشاوران برای اطمینان از بهره وری سازمان بر کل شبکه نظارت می کنند. آنها همچنین نحوه استقرار فایروال های شبکه و نرم افزارهای آنتی ویروس را مرور می کنند.

یکی از به صرفه ترین و ارزان ترین راه دریافت مشاوره برای شبکه های کامپیوتری، برون سپاری آن به شرکت های متخصص شبکه است. در این حالت شما می توانید با هزینه کم به استخدام مشاور شبکه و it به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته بپردازید.

استخدام مشاور شبکه و it

استخدام مشاور شبکه و it

شرح شغل مشاور شبکه و it

بسیاری از شرکتها برای تضمین عملکرد شبکه به این مشاوران وابسته هستند. مشاوران تحقيقات، توصيه و اعمال تغييرات را در خدمات شبكه به صورت تمام وقت يا به صورت مستقل در سازمان يا كارفرما انجام مي دهند.

نقش شغلی ممکن است بر اساس الزامات یا نیازهای یک شرکت متغیر باشد ، اما معمولاً شامل نصب سخت افزار/نرم افزار ، برنامه ریزی سرور و در دسترس بودن ، بازیابی اطلاعات، جهانی شدن شبکه و راه اندازی شبکه پایگاه داده و حفظ امنیت شبکه می شود. موارد زیر مسئولیت های شغلی متداول در این موقعیت است:

مدیریت مسائل فنی برای مشتریان در یک تیم
شناسایی و رفع همه مشکلات زیرساختی در محل
حفظ کردن مستندات زیرساخت فناوری اطلاعات
تجزیه و تحلیل و هماهنگی اسناد شبکه با مدیران
پیشنهاد و پیاده سازی آخرین فناوری برای افزایش بهره وری شبکه


برخی از مشاورین شبکه دارای سیستم مستقل هستند، در حالی که دیگران در سازمانی که خدمات شبکه ارائه می دهد کار می کنند. اکثر این متخصصان به صورت تمام وقت کار می کنند.

تعداد کمی از مشاوران شبکه به صورت دورکاری کار می کنند، اما این کار معمولاً در محیط سازمانی انجام می شود. در مواقعی ممکن است سفر به سایت های مشتری طبق نیاز مشتری الزامی باشد و خدمات به صورت حضوری انجام شود. مشاوره شبکه با تقاضاها یا خطرات فیزیکی محدودی همراه است. آنها کار از راه دور را بر اساس نیاز مشتری انجام می دهند.

تخصص های مورد نیاز آموزشی

بر اساس آمار دفتر کار (BLS-USA) ، داشتن مدرک در زمینه علوم رایانه ، فناوری اطلاعات ، مهندسی مخابرات و همچنین تجربه در یک رشته مرتبط ضروری است. مهارت های اثبات شده مدیریت نیز برای رسیدن به این موقعیت پیشرفته ضروری است.

برای تبدیل شدن به یک مشاور موفق شبکه ، گواهینامه توصیه شده مورد نیاز است. برخی از گواهینامه های تخصصی این حوزه شامل CCIE (Cisco) ، CCNP (Cisco) ، JNCIE-ENT (Juniper) ، Network+ (CompTIA) و WCNA (Wireshark) است. گواهینامه های خاص بستگی به موقعیت ارائه شده دارد.

مهارت های مورد نیاز

مشاوران شبکه با یک شبکه کامپیوتری و زبان های برنامه نویسی تحت شبکه کار می کنند ، بنابراین باید بدانند که کار با مردم و همچنین داده های دیجیتال چگونه انجام شود. سازمان ها و مالکان شبکه به مشاوران نیاز دارند تا این مهارتهای خاص را داشته باشند تا اطمینان حاصل شود که می توانند همه جنبه های این کار را انجام دهند:

عیب یابی تخصصی: مشاوران شبکه مشکل را با سیستم های خاص ، سرورهای شبکه و کاربران مختلف رایانه پیدا کرده و برطرف می کنند.
تحلیل تخصصی: مشاور باید بتواند انتقادی بیندیشد و داده ها را تجزیه و تحلیل کند که به یک ویژگی قوی تبدیل می شود.

 

بازتاب از سایت

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران ، میدان فاطمی ، میدان گلها ، ابتدای بلوار گلها ، پلاک 8 ، طبقه 6 ، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

تلفن : 3000 8897 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره