پشتیبانی سیستم های کامپیوتری

پشتیبانی سیستم های کامپیوتری

پشتیبانی سیستم های کامپیوتری و پشتیبانی سخت افزار و نرم افزار شبکه از خدمات اصلی پیشگام رایانه است. نگهداری و پشتیبانی شبکه از مهم ترین نیاز شرکت‌ ها، سازمان ها، مؤسسات، کارخانه ها، آموزشگاه ‌ها ، هتل‌ها و غیره است. پیشگام رایانه با سابقه طولانی در این حوزه آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان است.

در صورت نیاز به خدمات یا دریافت مشاوره در خصوص پشتیبانی سیستم های کامیپوتری و شبکه می توانید با شماره تلفن 02157801000 تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی سیستم های کامپیوتری

همه محیط های کاری تجاری ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و … نیاز شدیدی در زمینه پشتیبانی سیستم های کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس می کنند. از این رو دو راه برای پشتیبانی و نگهداری شبکه پیش رو دارند.

این دو مورد عبارتند از:

 1. استخدام نیروی تمام وقت متخصص شبکه
 2. همکاری با شرکت های پشتیبانی شبکه

هر یک از این روش ها معایب و مزایای خاص خود را دارد. نیاز مجموعه و بودجه آن می تواند نقش مهمی در انتخاب یکی از این موارد داشته باشد.

پشتیبانی شبکه

به معنای گسترده ، پشتیبانی شبکه با همه کارهایی که شبکه رایانه ای سازمان شما را فعال ، سازنده و به روز نگه می دارد، انجام می شود. این به شما اطمینان می دهد که دستگاه های شما سالم هستند و سخت افزار ، نرم افزار و دستگاه های شخصی شما سازگار و کارا هستند. شبکه مجموعه ای از رایانه ها ، سرورها ، فریم های اصلی ، دستگاه های شبکه ، وسایل جانبی یا سایر دستگاه های متصل به یکدیگر است که امکان اشتراک داده ها را فراهم می کند. به همین خاطر برای نگهداری این شبکه باید مراقبت های دائمی یا دوره ای انجام شود تا از بروز مشکلات جلوگیری شود.

 

پشتیبانی سیستم های کامپیوتر

شغل پشتیبانی شبکه چیست؟

تکنسین های پشتیبانی شبکه وظایف مربوط به توسعه و نگهداری شبکه را بر عهده می گیرند. آنها همچنین مشکلات رایانه را عیب یابی می کنند و پشتیبانی و راهنمایی فنی کارمندان را ارائه می دهند. هدف از این شغل ایجاد و نگهداری سیستم های شبکه ای است که به عملکرد صحیح تجارت کمک می کنند.

انواع خدمات شبکه کدامند؟

 • Personal Area Network (PAN)
 • Local Area Network (LAN)
 • Wireless Local Area Network (WLAN)
 • Campus Area Network (CAN)
 • Metropolitan Area Network (MAN)
 • Wide Area Network (WAN)
 • Storage-Area Network (SAN)
 • System-Area Network (also known as SAN)

خدمات پشتیبانی شبکه

برای دریافت خدمات پشتیبانی شبکه و پشتیبانی سیستم های کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید. نیروهای فنی و متخصص شرکت آماده ارائه هرگونه مشاوره به شما عزیزان هستند.

 •  

برچسب ها:, ,

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.