• Home
  • قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

قیمت پشتیبانی شبکه یکی از مسائلی است که برخی از صاحبان شبکه های کامپیوتری برای پیشتیبانی مد نظر دارند. تعرفه خدمات پشتیبانی شبکه به عوامل گوناگونی بستگی دارد. باید بگوییم که اعلام هزینه برای پشتیبانی از شبکه شما بستگی به عوامل متعددی دارد که در قالب قرداد به آن پرداخته می شود و تعرفه نگهداری شبکه مشخص می شود. از این رو برای استعلام قیمت نگهداری از شبکه باید تعداد تجهیزات، کامپیوتر، سرور و سایر اقلام را اعلام کنید. برای استعلام قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس بگیرید. ما مناسب ترین تعرفه و قیمت پشتیبانی شبکه را به شما عزیزان ارائه می دهیم.

چه زمانی و چرا به پشتیبان شبکه نیاز دارید

هنگامی که از کارشناس شبکه و یا پیمانکار شبکه خود رضایت ندارید

هنگامی که هزینه ی استخدام کارشناس شبکه متخصص برای شما زیاد است

هنگامی که شبکه شما دچار قطعی میشود و یا سرعت پایینی دارد

هنگامی که اینترنت شما کند است و یا مدام قطع میشود

مدیریت مناسبی بر روی فایل ها و منابع شبکه خود ندارید

هنگامی که نرم افزار های مالی و اداری شما به درستی کار نمیکنند و شرکت نرم افزاری مشکل را در جای دیگری میبیند

هنگامی که ماشین های اداری (پرینتر و اسکنر و …) شبکه شما به درستی کار نمیکنند

هنگامی که در رابطه با شبکه خود نگرانی های امنیتی دارید

هنگامی که به دنبال مقرون به صرفه ترین و استاندارد ترین روش نگهداری شبکه خود هستید.

قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

پیشگام رایانه با تیم متخصص خود توانسته تا خدمات حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهد. از طرفی تعرفه قیمت های پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری را به صورت معقولی نگه داشته است تا رضایت مشتریان گرامی خود را جلب کند. شما عزیزان می توانید برای استعلام هزینه پشتیبانی شبکه با پشیگام رایانه تماس بگیرید. ما نسبت به سایر همکاران خود دارای معقول ترین تعرفه خدمات برای پشتیبانی و نگهداری حرفه ای از شبکه های کامپیوتری شما هستیم. تعرفه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه در پیشگام رایانه مناسب با شرایط و بودجه شما قابل تنظیم است.
تعرفه خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بر اساس نیازها و تجهیزات شبکه، قیمت گذاری می شود. بایستی در ابتدا انتظارات خود و کارکرد شبکه در کسب و کار خود را بررسی کنید تا ارزش گذاری هزینه ای که برای پشتیبانی شبکه خود می کنید را به صورت دقیق حساب کنید. بعد از آن می توانید نحوه ارائه خدمات و میزان آن را تحلیل کنید و بر اساس نیاز خود اقدام به عقد قرارداد کنید. در این صورت می توانید با استفاده از تعرفه خدمات شبکه، هزینه تمام شده را به درستی محاسبه کنید و قیمت تمام شده آن را به دست آورید.

کارشناسان پشتیبانی شبکه پیشگام چه خدماتی ارائه میدهند؟

کارشناسان پیشتیبانی و نگهداری شبکه بایستی به گونه ای زیرساخت شبکه ،تجهیزات ،‌سیستم های کامپیتوری را نگهداری و مراقبت کنند که سازمان ها ،‌شرکت ها ،‌و صاحبان کسب و کار کمترین دغدغه و درگیری را نسبت به زیرساخت فناوری اطلاعات و شبکه ی خود داشته باشند و اطمینان داشته باشند که با مقرون به صرفه ترین حالت ممکن از بروزترین فناوری های استفاده میکنند. متخصصین پشتیبانی و نصب و راه اندازی شرکت پیشگام با بهره گیری از دانش و فناوری روز دنیا توانایی رفع مشکلات و نگهداری شبکه های شما را در بهترین حالت ممکن دارند و شما را در این امر یاری میکنند.

مهمترین وظایف کارشناسان پشتیبانی شبکه

عیب‌یابی و رفع نقص سیستم عامل‌ها و نرم‌افزارهای عمومی

مدیریت سیستم‌های کامپیوتری از لحاظ کیفیت و کارایی نرم‌افزاری

نصب و پیکربندی سیستم عامل‌ها و نرم‌افزارهای عمومی

پیگیری پشتیبانی فنی نرم‌افزارهای اختصاصی

نگهداری و عیب‌یابی تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه

پشتیبانی فنی از سرویس اتصال به اینترنت

پشتیبانی فنی از سرویس پست الکترونیک سازمانی

بررسی دوره‌ای سرویس‌ها و نرم‌ افزارهای شبکه از نظر سلامت عملکرد

عیب یابی و رفع نقص تجهیزات و منابع سخت‌افزاری ( کامپویترها، پرینترها، اسکنرها)

نصب و پیکربندی سخت‌افزارهای جانبی

عیب یابی و شناسایی مشکلات شبکه

نصب انواع نرم افزار های کاربری و تخصصی

مستندسازی تجهیزات و سرویس های شبکه

به روز رسانی مداوم مستندات شبکه بعد از تغییرات

تهیه و ارائه گزارش از وضعیت شبکه و تجهیزات آن

ما تلاش میکنیم که مشارکت های بلند مدت و مبتنی بر همکاری با مشتریان خود ایجاد کنیم و به شریک مورد اعتماد آنها تبدیل شویم. چنین مشارکتهایی به ما امکان می دهد تیم های متعهد ایجاد کنیم ، دانش مختص مشتریان را ایجاد و حفظ کنیم ، فرآیندها را بهبود ببخشیم و در طول زمان به طور متقابل به بهره وری دست یابیم.

استعلام قیمت پیشتیبانی شبکه

برای استعلام قیمت و هزینه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید. تعرفه قیمت پشتیبانی شبکه در پیشگام رایانه نسبت به سایر همکاران به صرفه تر است و خدمات بهتر و در سریع ترین زمان ممکن را به شما ارائه می دهد. معیاری که باید در تعیین قیمت پشتیبانی شبکه مد نظر قرار دهید، سابقه شرکت پشتیبان شبکه و سرعت پاسخگویی و رفع مشکلات شبکه شما است. ممکن است با هزینه کمتر با مجموعه ای قرارداد همکاری ببندید که مشکلات شما در اولویت قرار ندهد و زیان های مالی بسیاری را به مجموعه شما وارد سازد. از این رو بهتر است با شرکت خدمات شبکه ای قرارداد ببندید که سابقه کاری و اعتبار مناسبی داشته باشد.

بازدید های دوره ای چرا و چگونه انجام میشوند؟

کارشناسان شرکت پیشگام جهت پیشگیری از مشکلاتی که به دلیل عدم رسیدگی دوره ای برای سیستم های کامپیوتری و زیر ساخت شبکه کارفرما پیش می آید،‌به صورت دوره ای و طبق موافقت صورت گرفته در قراراداد پشتیبانی ،‌تمامی سیستم های کامپیوتری و ماشین های اداری و به طور کلی زیر ساخت شبکه شما را کنترل و بررسی میکنند و کلیه ی فعالیت هایی که طبق چک لیست پشتیبانی بایست پیگیری کنند را انجام میدهد. طبق این روال مشکلات به صورت پیشگیرانه و پیش از اینکه شما آنها را تجربه کنید،‌ مرتفع میگردند.


توجه داشتید باشید که تعداد این بررسی ها و بازیدها از تجهیزات بر تعرفه قیمت اعلامی برای پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و سرور ها تاثیر گذار است. در حقیقت نوع و تعداد بررسی ها و بازدیدها بر هزینه نهایی پشتیبانی شبکه های کامپیوتری تاثیر مسقیم دارد و قیمت آن را مشخص می کند.

پشتیانی تلفنی و ریموت به چه صورت انجام میشود؟

شما در پیشگام به صورت مستقیم و بی واسطه با کارشناسان پشتیبانی خود در ارتباط هستید و در صورتی که مشکل و یا سوالی در رابطه با شبکه و سیستم های کامپیوتری خود دارید، میتوانید با آنها در ارتباط باشید. کارشناسان ما علاوه بر پشتیبانی حضوری، جهت سرعت بخشیدن به پروسه ی خدمات پشتیبانی ‌به صورت ریموت و تماس تلفنی مشکلات شما را بررسی و مرتفع میکنند و همچنین زمان پاسخگویی به مشکلات مشتریان با توجه به نیاز آنها برنامه ریزی خواهد شد. برای تعیین قیمت پشتیبانی شبکه کامپیوتری به صورت تلفنی و ریموت باید شرایط شبکه و سازمان و میزان تماس ها بررسی شود. سپس هزینه پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را بر اساس تعرفه مقرر شده ، مشخص می کنیم و قیمت آن را به شما اعلام می کنیم.

مزایای استفاده از خدمات پشتیبانی پشگام رایانه:

خدمات شبکه بدون محدودیت

امکان برنامه ریزی پاسخگویی به مشتریان در ساعات غیر اداری

استفاده از پشتیبان ثابت و اختصاصی جهت بالا بردن اطمینان و رضایت مشتری

بررسی سرویس های شبکه به صورت ریموت و دوره ای

امکان ارائه مشاوره رایگان و تخصصی

امکان بهره مندی از انواع خدمات شبکه با تخفیف ویژه

قیمت مناسب پشتیبانی برای شبکه های کامپیوتری

هزینه پشتیبانی شبکه

نرخ و هزینه پشتیبانی شبکه به عوامل مختلفی بستگی دارد. وسعت شبکه شما و تعداد تجهیزات سخت افزاری و نوع نرم افزارهای شما در تعیین قیمت نقش زیادی دارند. برای این که بتوانید از هزینه نگهداری شبکه خود مطلع شوید، با ما تماس حاصل کنید تا مشاوره رایگان در این خصوص به شما ارائه دهیم. نیروهای متخصص شرکت پیشگام رایانه بعد از بررسی شبکه و نیازهای شما، لیست قیمت پشتیبانی شبکه را به شما ارائه خواهند نمود.

خدمات شبکه پیشگام شامل چه مواردی است؟

خدمات مشاوره و ارائه راهکارهای تخصصی برای شبکه

خدمات پسیو و راه اندازی زیرساخت شبکه های شبکه

خدمات اکتیو شبکه و راه اندازی سرویس ها

راه اندازی انواع شبکه‌های بی سیم و WI-FI

راه اندازی ارتباط بین دفاتر و شعب

نصب دوربین های مداربسته و نظارت تصویر

مجازی سازی سرور و سرویس های شبکه

پشتیبان گیری از اطلاعات و Disaster Recovery

راه اندازی دیتا سنتر و اتاق سرور

راه اندازی برق اضطراری و UPS

راه اندازی سیستم تلفنی ویپ VOIP

راه اندازی سانترال پاناسونیک

ما بهترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را در تهران به مشتریان گرامی خود ارائه می دهیم. 

از بابت هزینه های پشتیبانی و نگهداری شبکه کامپیوتری خود نگران نباشید.

در صورت تمایل ،‌با تکمیل فورم زیر کارشناسان فروش شرکت پیشگام رایانه جهت ارائه ی مشاوره در خصوص پشتیبانی شبکه و نصب و راه اندازی شبکه با شما تماس حاصل میکنند. 

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.