پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته

پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته

پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته و 7 روز هفته به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری برای شرکت ها و سازمان ها توسط پیشگام رایانه انجام می شود. در صورت نیاز به دریافت خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر به صورت 24 ساعته می توانید با شرکت پیشگام رایانه قرارداد ماهیانه منعقد کنید. در صورت نیاز به دریافت خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته می توانید با شماره تلفن 02157801000 با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته

پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته یکی از نیازهای اساسی شرکت های پویا است. عملکرد مستمر و بدون وقفه سیستم فناوری اطلاعات و شبکه کامپیوتری هر شرکتی مستلزم نظارت فنی بر عملکرد بستر شبکه توسط کارشناسان مجرب و پاسخگویی سریع به رویدادها و هشدارهای شبکه است تا از بروز مشکلات جلوگیری شود و یا در کمترین زمان ممکن رفع شود.


واحد پشتیبانی فنی شرکت پیشگام رایانه پس از بررسی وضعیت شبکه کامپیوتری مشتری، پیشنهادات لازم را برای رسیدن به وضعیت استاندارد و قابل قبول ارائه می کند و پس از اجرای راهکارهای مربوطه، اقدام به انعقاد قرارداد پشتیبانی می کند. شرکت پیشگام رایانه به صورت مستمر و ۲۴ ساعته خدمات پشتیبانی کامپیوتر را به مشتریان خود ارائه می کند.


پشتیبانی 24 ساعته کامپیوتر

پشتیبانی کامپیوتر شبانه روزی

شرکت خدمات پشتیبانی کامپیوتر شرکت پیشگام رایانه با داشتن سابقه طولانی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته متعهد می شود که همواره مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین راهکارها را برای جلوگیری از خرابی شبکه و ایجاد امنیت برای سازمان شما به صورت شبانه روزی اجرا کند. تیم مهندسی و کارشناسان پیشگام رایانه از بهترین مهندسان پشتیبانی استفاده می کنند و همه آنها دارای تحصیلات آکادمیک و گواهینامه شبکه هستند. شرکت پیشگام رایانه پشتیبانی با کیفیتی را به صورت شبانه روزی بر اساس تجربه چندین ساله ارائه می دهد و در نهایت آرامش کامل را برای تک تک افراد شرکت شما فراهم می کند تا بتوانید با خیال راحت بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

پشتیبانی شبکه کامپیوتر 24 ساعته

پشتیبانی شبکه کامپیوتری مفهوم نگهداری، مراقبت و رفع عیوب کامپیوتر در قطعات نرم افزاری و سخت افزاری است. وجود تیم پشتیبانی کامپیوتر در دنیای امروز کاملا ضروری است زیرا با امنیت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری سروکار دارد و در صورت عدم تامین صحیح و در مدت زمان کوتاه خسارات جبران ناپذیری به سازمان وارد می کند.


شرکت پشتیبانی کامپیوتر پیشگام رایانه ارائه دهنده خدمات پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته در تهران و کرج به خوبی به اهمیت مشکلات کامپیوتری واقف است. پیشگام رایانه همواره در حال ارتقای دانش تیم مهندسی خود مطابق با علم روز است تا بتواند با ارائه خدمات متمایز، مشکلات کامپیوتر را به صورت ۲۴ ساعته حل کند. خدمات و مشاوره تخصصی به موقع از مشکلات کامپیوتر و شبکه جلوگیری کرده و در صورت بروز مشکل در اسرع وقت و به صورت ۲۴ ساعته آنها را حل می کند.


پشتیبانی شبکه کامپیوتر 24 ساعته

مجموعه خدمات پشتیبانی کامپیوتر

پشتیبانی کامپیوتر ۲۴ ساعته مجموعه خدماتی است که به منظور حفظ و نگهداری، رفع مشکلات احتمالی و افزایش امنیت و پایداری زیرساخت ها و تجهیزات شبکه، نرم افزارها و اطلاعات یک شرکت یا سازمان به صورت شبانه روزی انجام می شود. پشتیبان کامپیوتر به شخص یا شرکتی نیز گفته می شود که مجموعه فعالیت های فوق را مدیریت یا انجام می دهد. پشتیبان کامپیوتر می تواند یک فرد یا یک شرکت متخصص باشد که در زمینه پشتیبانی کامپیوتر دارای مهارت و تخصص باشد. مدیریت و نگهداری شبکه های کامپیوتری باید توسط افراد مجرب و با تجربه انجام شود تا خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار و نگهداری سیستم ها به بهترین شکل ممکن انجام شود.


کلیه تجهیزات مورد استفاده در شبکه باید به صورت هفتگی یا ماهانه بررسی و عیب یابی شوند. با دریافت خدمات پشتیبانی از خرابی ها و قطعی های احتمالی شبکه جلوگیری کرده و قبل از وقوع آن ها را رفع می کنید. در صورت بروز مشکل، تیم پشتیبانی کامپیوتر پیشگام رایانه به سرعت وارد عمل شده و مشکل شما را حل خواهد کرد. کارشناسان فنی شرکت پیشگام ریاینه به صورت مستمر و دوره ای از تمامی مراکز تحت پوشش خود بازدید و تمامی مشکلات احتمالی را به صورت ۲۴ ساعته برطرف می کنند. خدمات دوره ای شبکه باعث می شود مشکلات در کمترین زمان ممکن حل شود و شبکه در بهترین وضعیت قرار گیرد.

پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

بیش از 90 درصد مشکلات کامپیوتر را می توان به صورت ۲۴ ساعته و از راه دور توسط نرم افزارهایی مانند Any Desk حل کرد. برای برخی از موارد پشتیبانی کامپیوتر به صورت آنلاین و 24 ساعته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مشکل در پرینت گرفتن کاربران
  • نصب نرم افزارهای رایگان
  • رفع مشکلات مربوط به ایمیل
  • رفع مشکلات عدم دسترسی کاربران
  • مشکل کندی لحظه ای سیستم های کامپیوتری

اعزام کارشناس کامپیوتر 24 ساعته

ارسال کارشناس به صورت مستمر و ۲۴ ساعته برای رفع مشکلات کامپیوتر و شبکه در شرکت پیشگام رایانه انجام می شود. در این نوع پشتیبانی، اعزام کارشناس به محل کارفرما به منظور بررسی مشکلات شبکه و رفع نیازهای مشتری به صورت منظم انجام می شود. با توجه به نیاز یا درخواست مشتری، امکان استقرار کارشناسان در سازمان ها را نیز فراهم کرده ایم. در این طرح کارشناس مستقر مانند یک مدیر شبکه وظیفه نگهداری شبکه را بر عهده دارد.


اعزام کارشناس در صورت بروز مشکل در قالب اورژانس کامپیوتری، در صورت بروز مشکل به صورت دوره ای کارشناس به محل مشتری اعزام می شود. مدت زمان حضور کارشناس در محل مشتری تا رفع کامل مشکل می باشد. اعزام تیم متخصص به صورت ۲۴ ساعته به منظور پوشش نیاز شرکت ها یا سازمان های بزرگ با شبکه گسترده انجام می شود.

تیم پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته

تیم پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته پیشگام رایانه به حل مشکلات کامپیوتری شما کمک می کند. اگر سیستم شما مشکل دارد می توانید با مرکز پیشگام رایانه تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید و از کارشناسان پشتیبانی کامپیوتر کمک بگیرید. اگر با تماس تلفنی مشکل برطرف نشد، این امکان وجود دارد که همکاران ما از راه دور به سیستم شما متصل شده و از طریق ارتباط از راه دور و به صورت ریموت مشکلات شما را برطرف کنند. در صورتی که مشکلات شما مربوط به بخش سخت افزار باشد، برای رفع مشکل تیم فنی شرکت پیشگام رایانه به محل کارفرما اعزام می شود.

خدمات پشتیبانی خارج از ساعات اداری

اگر خارج از ساعات اداری با مشکل شبکه کامپیوتری مواجه شدیم چه کنیم؟

این موضوع بستگی به نوع قرارداد پشتیبانی کامپیوتر شما دارد، اگر قرارداد پشتیبانی شبکه کامپیوتر مجموعه شما 12 ساعته یا 24 ساعته باشد کارشناسان شیفت شب شرکت پیشگام رایانه حتی در ساعات غیر اداری پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. لازم به ذکر است که مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه برای 24 ساعت کمی بیشتر از مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه در ساعات کاری عادی می باشد.

قیمت خدمات 24 ساعته کامپیوتر

قراردادهای پشتیبانی شبکه و پشتیبانی فناوری اطلاعات بر مبنای زمان نبوده و به صورت ماهانه مبلغ ثابتی می باشد، لذا کارشناسان پشتیبانی شبکه کامپیوتر پیشگام رایانه تمام تلاش خود را می کنند تا مشکلات احتمالی شبکه را در کمترین زمان ممکن برطرف کنند، زیرا این موضوع به نفع It کار می کند. برای هر دو طرف و بار کاری هر دو را کاهش می دهد، پس نگران آن نباشید. ما تمام مشکلات شبکه شما در تمام ساعات شبانه روز برطرف می کنیم. قیمت پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته بر اساس نوع و وسعت شبکه شما متفاوت است. برای استعلام قیمت خدمات پشتیبانی شبکه می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

قرارداد پشتیبانی کامپیوتر

پشتیبانی IT شرکت پیشگام رایانه با امضای قرارداد پشتیبانی کامپیوتر و شبکه متعهد می شود که مشکلات شبکه را قبل از وقوع حل کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی به سرعت و به صورت ۲۴ ساعته مشکلات رخ داده را حل کند. بنابراین محدودیتی در تعداد پشتیبانی کامپیوتر از مجموعه ها وجود ندارد و هر تعداد نیاز پشتیبانی کامپیوتر توسط پشتیبانی IT پیشگام رایانه قابل انجام است. بنابراین ممکن است در روزهای اول پشتیبانی شبکه کامپیوتر نیاز به پشتیبانی بیشتری داشته باشید، اما پس از حل دائمی آنها، به مرور زمان نیاز شما به پشتیبانی کامپیوتر کاهش می یابد. ما به صورت دوره ای کامپیوترهای شبکه شما را بررسی می کنیم تا مشکلات شبکه شما به حداقل برسد.

خدمات پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته

در صورت نیاز به پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته به صورت مداوم می توانید به عقد قرارداد با شرکت پیشگام رایانه اقدام کنید. قرارداد ماهیانه پشتیبانی شبکه به شما کمک می کند تا از خدمات پیشگام رایانه در تمام بخش های شبکه کامپیوتر با قیمتی بسیار مناسب بهره ببرید. همچنین کارشناسی و بازدید دوره ای نرم افزار و سخت افزار شبکه، کمک می کند تا شبکه شما کمتر دچار مشکل و قطعی شود. برای کسب مشاوره و یا دریافت خدمات پشتیبانی کامپیوتر 24 ساعته می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.