چگونه تلفن VoIP را با تجارت خود سازگار کنیم

چگونه تلفن VoIP را با تجارت خود سازگار کنیم؟

چگونه تلفن VoIP را با تجارت خود سازگار کنیم؟ در این پست ، ما می خواهیم نمونه هایی از نحوه انطباق تلفن VoIP با تجارت شما را ببینیم. تلفن VoIP ، یعنی تلفنی که از طریق اینترنت کار می کند ، از سال 2023 به بعد تنها راه حل برای همه شرکت ها و فریلنس ها خواهد بود ، زیرا شبکه های تلفنی آنالوگ دیگر متوقف می شوند و وارد تلفن دیجیتال می شوند.

انتظار می رود تا سال 2025 خطوط ISDN برای همیشه خاموش شود.

به همین دلیل است که توصیه می کنیم برای عادت دادن شرکت خود به کار با سیستم های دیگر ، هرچه سریعتر جهش قطعی به تلفن VoIP را انجام دهید. اگرچه از این نظر هیچ فرآیند پیچیده ای وجود ندارد ، زیرا خطوط تلفن به همین روش کار می کنند ، اما فقط داده های صوتی از طریق اینترنت ارسال می شوند.

مزایای اجرای تلفن VoIP

تمدید برنامه های افزودنی ، داشتن صندوق های پستی صوتی ، پیام های شخصی ، پاسخ تلفنی خودکار به اطلاع ساعات اداری یا پرسش از کاربر که می خواهد با کدام بخش صحبت کند و ارجاع وی مستقیماً به آن بخش ، بسیار آسان تر خواهد بود.

علاوه بر این ، تلفن مجازی به شما امکان می دهد شماره تلفن های مجازی خاص ، ملی یا بین المللی داشته باشید ، بنابراین حتی در صورتی که دفتر کار شما فقط در یک مکان باشد حضور پررنگ تری در کشورهای خاص خواهید داشت. این شماره ها به شما امکان برقراری تماس های خروجی و ورودی را می دهد.

مهاجرت خطوط ISDN به VoIP بسیار آسان است ، شما فقط باید با یک اپراتور VoIP تماس بگیرید ، شماره خود را حمل کرده و بهترین برنامه تماس را برای خود منعقد کنید. می توانید یک تابلو برق مجازی ، یک نرم افزار برای مراکز تماس ، صندوق SIP و بسیاری از ویژگی های دیگر ارائه شده توسط دنیای آنلاین داشته باشید.

مزایای اجرای تلفن VoIP

تلفن VoIP خدمات مشتری را تسهیل می کند

طبق مطالعه ای که توسط Sotto Tempo Advertising انجام شده است ، 72٪ از جمعیت اسپانیا در سال گذشته از خدمات مشتری استفاده کرده اند. از همه مهمتر ، 74.6٪ از مردم فکر می کنند خدمات مشتری مستقیماً بر تصمیم آنها برای خرید یا خرید مجدد خدمات تأثیر می گذارد.

بیشترین استفاده از کانال های تماس تلفن (83.50٪) ، وب (38.80٪) و ایمیل (35.20٪) بود. تماس با کاربران از طریق اپلیکیشن، وب و “کلیک برای تماس” با شرکتها راحت تر است، در حالی که کانالهایی که از نظر آنها دشوارتر هستند نامه های پستی ، شبکه های اجتماعی و ایمیل هستند.

با استفاده از سیستم تلفنی VoIP می توانید کانال های خدمات مشتری و جریان پاسخگویی تماس را بهبود بخشید. از آنجا که به شما امکان می دهد با CRM خود ادغام شوید و تمام اطلاعات مربوط به مشتری را در لحظه تماس او داشته باشید.

ما در Megacall بیش از 12 سال است که راه حل های تلفنی مجازی را به شرکت ها و فریلنس ها ارائه می دهیم. اگر لازم است برنامه خود را ایجاد کنید با ما تماس بگیرید و ما در همان روز پاسخی به شما می دهیم.

خدمات مرکز تماس همچنین می توانند از تلفن VoIP بهره مند شوند

در بخش مراکز تماس ، شرکت هایی که از این خدمات استفاده می کنند – چه در داخل شرکت و چه در خارج از شرکت – از آن برای فعالیت های خدمات مشتری (92٪) استفاده می کنند. حدود 60٪ از آن برای خدمات مدیریت و ردیابی سفارشات و 56٪ از آن برای خدمات فروش استفاده می کنند.

شرکتهای این بخش به ویژه به دنبال ارائه خدمات با کیفیت و توجه شخصی برای اطمینان از وفاداری مشتری و خریدهای مکرر محصولات یا خدمات خود هستند.

برای این منظور ، نرم افزارهای مرکز تماس وجود دارد که می توان از طریق مرورگر – بدون نصب – به آنها دسترسی پیدا کرد و در آنها فقط باید هزینه تماس را بپردازید و نه عامل را. شما می توانید رابط کاربری خود را متناسب با تجارت خود تنظیم کنید ، داده های مشتری را اضافه کنید ، آن را با CRM ادغام کنید و غیره.

نمونه هایی از استفاده از تلفن VoIP در شرکت ها

در اینجا ما می خواهیم موارد عملی شرکتهایی را که از ما خواسته اند تلفن VoIP را در تجارت خود بگنجانیم و عملکردهای مورد نیاز آنها را ببینیم.

من یک کمپینگ هستم

این یک اردوگاه با 3 مکان مختلف در اسپانیا است. این شرکت می خواهد یک شماره تلفن 900 داشته باشد تا تماس برای مشتریان رایگان باشد و به این ترتیب وقتی با آنها تماس می گیرند پاسخ صوتی خودکار دریافت می کنند و در مورد اردوگاهی که می خواهند با آنها صحبت کنند اطلاعاتی دریافت می کنند. سپس تماس به تلفن همراه مسئول اردوگاه خاصی که توسط کاربر انتخاب شده ارسال می شود.

علاوه بر این ، پاسخگویی تماس فقط از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر در دسترس خواهد بود ، بنابراین خارج از این ساعت ها به پست صوتی ارسال می شود.

من یک شرکت مبلمان بین المللی هستم

یک شرکت فروش مبلمان ، که دفتر مرکزی آن در فرانسه است ، تصمیم گرفته است تحویل محصولات خود را به اسپانیا گسترش دهد. به همین دلیل برای پاسخگویی به تماس ها به یک تابلو برق مجازی با 1 کاربر احتیاج دارد ، زیرا در حال حاضر فقط یک نفر در صورت بروز هرگونه حادثه یا سوال پاسخگوی تماس ها خواهد بود.

به یک شماره ثابت مجازی از اسپانیا نیاز دارد تا مشتریان جدید مستقر در اسپانیا بتوانند با شماره تلفنی که توسط آنها شناخته شده تماس بگیرند و بنابراین نزدیکی با مشتری را نشان دهند و تماس را تسهیل کنند.

من یک هتلدار جدید هستم

آنها در حال افتتاح یک هتل جدید هستند و 39 اتاق خواهد داشت. آنها برای هر اتاق به یک تلفن صوتی IP احتیاج دارند و برای کارمندان خود سیستم الحاقی تنظیم می کنند.

با استفاده از یک تابلو برق مجازی ، وقتی کسی از اتاق تماس می گیرد ، می تواند انتخاب کند که آیا می خواهد با پذیرایی، رستوران ، لباسشویی یا دیگران صحبت کند.

علاوه بر این می توان ساعت های زنگ دار را تنظیم کرد تا در صورت لزوم تلفن زنگ بخورد و مهمان را از خواب بیدار کند.

از خارج ، وقتی کسی با هتل تماس می گیرد ، او همچنین به یک تماس صوتی گوش می دهد تا بخشی را که می خواهد با آن صحبت کند انتخاب کند.

همانطور که می بینیم ، با تلفن VoIP برنامه ها و انطباق های بی شماری وجود دارد ، اگر شما همچنین به منظور بهبود سیستم ارتباطی شرکت خود در نظر دارید ، دریغ نکنید که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم.

در صورت نیاز به دریافت خدمات نصب و راه اندازی ویپ می توانید با شماره تلفن 02157801000 تماس حاصل فرمایید. پیشگام رایانه به عنوان یکی از برترین شرکت های خدمات شبکه های رایانه ای در تهران آماده ارائه خدمات شبکه کامپیوتری به مشتریان گرامی است.

منبع:

Contact Center Hub

Europapress

 

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.