میل باکس چیست

میل باکس چیست ؟ تعریف mailbox

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که میل باکس چیست ؟ میل باکس mailbox ، صندوق پستی محل ذخیره پیام های الکترونیکی است که در یک سرور از راه دور یافت می شود یا در هارد دیسک کاربر بارگیری می شود. برنامه های ایمیل نرم افزاری معمولاً صندوق پستی را به پوشه های جداگانه ای تقسیم می کنند ، به خصوص صندوق ورودی ، صندوق پستی ، موارد ارسالی و موارد پاک شده.

میل باکس

صندوق پستی توسط آدرس ایمیل مشخص می شود. با این حال ، همه آدرس های ایمیل با یک مرکز ذخیره سازی مطابقت ندارند. واژه جعبه نامه یا همان میل باکس گاهی برای اشاره به آدرسی استفاده می شود که با نامه قطعی مطابقت ندارد. ممکن است برای دستیابی به گیرندگان نهایی از چنین آدرس هایی ، از ارسال ایمیل استفاده شود. لیست های پستی الکترونیکی و نام های مستعار ایمیل نمونه های معمولی هستند.

میل باکس

میل باکس چیست ؟

RFC 5321 آدرس ایمیل را به عنوان یک رشته کاراکتر تعریف می کند که کاربری را که به او نامه ارسال می شود یا مکانی را که ایمیل به آن ارسال می شود را مشخص می کند. اصطلاح صندوق پستی به آن سپرده گذاری گفته می شود. از این نظر ، می توان از عبارات صندوق پستی و آدرس به جای یکدیگر استفاده کرد.

RFC 5322 صندوق پستی را به صورت زیر تعریف می کند: یک صندوق پستی نامه را دریافت می کند. این یک “موجودیت مفهومی” است که لزوماً مربوط به ذخیره سازی پرونده نیست. این بیشتر نشان می دهد که برخی از سایت ها ممکن است تصمیم بگیرند نامه را روی چاپگر چاپ کنند و خروجی را به میز مخاطب تحویل دهند ، دقیقاً مانند انتقال سنتی فکس.

میل باکس چیست؟

دسترسی به صندوق پستی

دسترسی به صندوق پستی توسط یک ارائه دهنده صندوق پستی کنترل می شود. معمولاً هرکسی می تواند به صندوق پستی پیام ارسال کند در حالی که فقط کاربران معتبر می توانند صندوق پستی خود را بخوانند یا حذف کنند. سرویس گیرنده ایمیل پیام های یک یا چند صندوق پستی را بازیابی می کند. پایگاه داده (پرونده ، دایرکتوری ، سیستم ذخیره سازی) که مشتری پیام ها را در آن ذخیره می کند صندوق پستی محلی نامیده می شود.

منظور از صندوق پستی چیست؟

صندوق پستی (also electronic mailbox, email box, email mailbox, e-mailbox) مقصدی است که پیام های پست الکترونیکی به آن تحویل داده می شود. این معادل یک جعبه نامه ( میل باکس ) در سیستم پستی است.

میل باکس چه کاربردی دارد؟

میل باکس یا جعبه نامه ، صندوق پستی یا ظرفی برای دریافت نامه های دریافتی در یک محل اقامت یا مشاغل خصوصی است. به منظور جمع آوری نامه های خروجی ، به طور کلی از یک جعبه پست استفاده می شود که به آن میل باکس می گویند.

میل باکس در رایانه چیست؟

mailbox محل ذخیره پیام های الکترونیکی است که در یک سرور از راه دور یافت می شود یا در هارد دیسک کاربر بارگیری می شود. برنامه های ایمیل نرم افزاری معمولاً صندوق پستی را به پوشه های جداگانه ای تقسیم می کنند ، به خصوص صندوق ورودی ، صندوق پستی ، موارد ارسالی و موارد پاک شده.

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.