کارشناس امنیت شبکه

متخصص امنیت شبکه کامپیوتر

کارشناس امنیت شبکه کامپیوتر مسئولیت تامین امنیت در مراحل توسعه سیستم های نرم افزاری، شبکه ها و مراکز داده را بر عهده دارد. متخصصان باید آسیب پذیری ها و خطرات را در سخت افزار و نرم افزار جستجو کنند. هرگونه حمله و نفوذ را مدیریت و نظارت می کنند. متخصص امنیت شبکه باید تهدید بالقوه یا تلاش برای نقض را با بستن آسیب‌پذیری امنیتی تشخیص دهد. همچنین متخصصی امنیتی شبکه فایروال ها را در زیرساخت های شبکه راه اندازی می کنند تا امنیت شبکه تضمین شود.

در صورت نیاز به دریافت خدمات امنیت شبکه از کارشناس متخصص امنیت شبکه کامپیوتر می توانید با شماره تلفن 02157801000 با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

متخصص امنیت شبکه

متخصص امنیت شبکه باید اقدامات امنیتی را برای هرگونه اطلاعات پیشنهاد کند. کارشناسان امنیت سایبری شبکه باید استراتژی ها و سیستم های دفاعی مختلف در برابر متجاوزان طراحی کنند. کارشناس امنیت سایبری سیستم ها را برای هرگونه فعالیت غیرمعمول نظارت می کند. کارشناسان امنیتی شبکه های کامپیوتری پروتکل های متقابل انجام می دهند و حوادث را گزارش می دهند. متخصصان استراتژی ها و دفاع های امنیتی را بررسی و ارزیابی خواهند کرد. ایجاد سیستم ها و پروتکل های دفاعی جدید بر عهده متخصص امنیت سایبری است.
 
کارشناس امنیت سایبری با نظارت بر عملکرد عملیاتی، از عملیات روزمره و ساختارهای داده مراقبت می کند. آنها سیستم ها و کنسول های آنتی ویروس را پیکربندی می کنند. متخصصان باید درک عمیقی از سیستم های مدیریت آسیب پذیری و برنامه های امنیتی رایج داشته باشند. مسئولان امنیت شبکه ارتقاء نرم افزار را انجام می دهند و معیارهای عملکرد، پیکربندی اسناد و مشخصات سیستم را توضیح می دهند. سیستم PPC را از تهدیدها مدیریت می کنند و حوادث را شناسایی و مدیریت می کنند و خطرات را کاهش می دهند.
 
کارشناس امنیت شبکه کامپیوتر

متخصص امنیت

برای حفظ و نگهداری از امنیت شبکه های کامپیوتری باید از یک فرد متخصص و با تجربه کمک گرفت. مسائل امنیتی شبکه های کامپیوتری روز به روز در حال پیچیده تر شدن است. هر روزه بر تهدیدات و مشکلات امنیتی شبکه افزوده می شود. امروزه شبکه های قدیمی به شدت در معرض انواع مشکلات امنیتی هستند. به همین خاطر استفاده از متخصص امنیت در حفظ شبکه های کامپیوتری بسیار اهمیت پیدا کرده است.
 
متخصص امنیت

مسئولیت های متخصص امنیت شبکه

مسئولیت های متخصص امنیت شبکه کامپیوتر شامل حفظات امنیتی از شبکه پس از راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری سازمان، اطمینان از سالم بودن خطوط ارتباطی و سرویس دهی منظم شبکه ها برای جلوگیری از هر گونه خرابی است.

برای موفقیت به عنوان یک متخصص امنیتی شبکه، باید مهارت های ارتباطی عالی در هر دو بخش فنی و غیر فنی شبکه داشته باشید. در نهایت، یک متخصص شبکه سطح بالا باید بتواند به طور مستقل یا به عنوان بخشی از یک تیم کار کند و باید دانش کاری عالی در مورد امنیت داده ها داشته باشد.

تجزیه و تحلیل ریسک

متخصص امنیت تجزیه و تحلیل تهدید و ریسک را انجام می دهد و پیشنهادات ضروری را ارائه می دهد. کمک حرفه ای در انجام تحقیقات، آزمایش، ارزیابی و استقرار رویه های امنیتی. متخصص شبکه مواد آموزشی امنیتی را طراحی می کند و جلسات آموزشی را برای سایر بخش ها سازماندهی می کند. متخصصان فناوری های مرتبط با امنیت را بررسی و ارزیابی خواهند کرد. آنها مسائل امنیتی و سایر مشکلات مربوط به داده ها را حل می کنند. کارشناسان امنیتی شبکه از ترافیک شبکه و داده های اتصال به اینترنت مراقبت می کنند و خطرات را گزارش می دهند.
 
متخصصان امنیتی شبکه مسئول جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها و کمک به حذف ریسک، عملکرد و مسائل مربوط به ظرفیت هستند. متخصصان امنیت سایبری هر گونه مشکل مربوط به ارائه خدمات را رسیدگی خواهند کرد. کارشناس امنیت استانداردهای امنیتی و تضمین اطلاعات سازمانی را تنظیم می کند. آنها با هم همکاری می کنند و برنامه های امنیتی سازمان را ارزیابی می کنند. متخصص امنیت باید از مشتریان در توسعه و اجرای سیاست ها حمایت کند.

متخصص امنیت شبکه کیست؟

متخصص امنیت شبکه مسئول تهیه، راه‌اندازی و نگهداری سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است که برای تضمین امنیت شبکه به روش‌های زیر طراحی شده‌اند: سیستم‌های امنیتی مانند VPN، فایروال‌ها و امنیت ایمیل را مستقر می‌کند، آزمایش می‌کند و نگهداری می‌کند. متخصصان شبکه، شبکه های کامپیوتری را طراحی، نگهداری، نظارت و تعمیر می کنند. متخصص امنیت شبکه با جمع‌آوری داده‌های عملکرد، نظارت بر امنیت، پیش‌بینی مشکلات و عیب‌یابی هر گونه مشکل، عملکرد مؤثر شبکه‌ها را تضمین می‌کنند.

متخصص امنیت شبکه کامپیوتری

متخصص امنیت شبکه، لایه های جدیدی از حفاظت را توسعه داده و سیستم های امنیتی را به روز می کند. حرفه ای باید مجوزها و امتیازات را به کاربران مجاز اعطا کند. متخصص شبکه سیستم های دفاعی را بررسی می کند و گزارش هایی را بر اساس نتایج آزمایش ارائه می دهد. متخصص امنیت سایبری است که مسئول اجرای عیب یابی در مورد هرگونه تغییر در اطلاعات برای تأیید هرگونه نقض کشف نشده است.
 
متخصص باید خود را با روندها و رویه های جدید به روز نگه دارد. متخصصان شبکه مسئول تجزیه و تحلیل روش های جدید نفوذ هستند. متخصص امنیت از هرگونه حمله برای دسترسی به اطلاعات بدون اعتبار مناسب جلوگیری می کند. هر گونه فایروال های پیشرفت و سایر برنامه های امنیتی را یادداشت می کنند. متخصص امنیت سایبری است که استانداردها، دستورالعمل ها و رویه های امنیت اطلاعات را توسعه و اجرا می کند.
 
متخصص امنیت باید اسناد کنترل امنیت فناوری اطلاعات را حفظ کند. متخصصان باید شکاف های امنیتی را بشناسند و یک برنامه عملیاتی آماده کنند. باید توصیه هایی را برای بهبود امنیت شبکه ارائه دهند، سیاست های امنیتی ایجاد کنند و اطمینان حاصل کنند که با حمایت و کاهش در طول اجرا اجرا می شوند. متخصص امنیت سایبری در حال ظهور از طریق سیستم های IDS/IPS نظارت می کند. همچنین در مورد سیاست های امنیتی و مسائل امنیتی آگاهی ایجاد می کنند.
 
متخصص امنیت شبکه

حوزه امنیت سایبری شبکه

حوزه امنیت سایبری شبکه تنوع زیادی را ارائه می دهد. کسب‌وکارها در همه صنایع از مراقبت‌های بهداشتی و مالی گرفته تا سرگرمی و خرده‌فروشی با چالش‌های امنیت سایبری روبرو هستند، بنابراین فرصت‌هایی در زمینه‌ها و رشته‌های بی‌شماری وجود دارد.

به عنوان یک متخصص امنیت سایبری شبکه های کامپیوتری، در خط مقدم اطمینان از ایمن و سالم ماندن داده ها هستید. به همین دلیل، می تواند پاداش دهنده و رضایت بخش باشد و به شما امکان می دهد تأثیر واقعی داشته باشید. با این حال، مشاغل امنیت سایبری نیز با چالش ها و استرس همراه هستند. اطمینان از داشتن اشتیاق و شخصیت مناسب می تواند به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا امنیت سایبری زمینه مناسبی برای شماست یا خیر کمک کند.

متخصص امنیت سایبری

متخصص امنیت سایبری از پروژه های امنیت سایبری مراقبت می کند و مطمئن می شود که اهداف امنیت سایبری را برآورده می کنند. متخصصان سایبری در هماهنگی نزدیک با سهامداران و سایر گروه های مرتبط با مسائل مربوط به امنیت سایبری کار می کنند. متخصص عملیات امنیت سایبری مانند مهندسی مجدد فرآیند، اتوماسیون و مستندسازی را ارائه می دهد. متخصصان مسائل مربوط به امنیت سایبری را تشخیص می دهند، تدابیر موثری برای کاهش آن ایجاد می کنند.
 
متخصص امنیت سایبری ابزارهای خود را ایجاد می کند و فعالانه در بررسی معماری امنیتی فناوری های مشتری شرکت می کند. متخصصان ارزیابی ریسک و تجزیه و تحلیل اثرات تجاری را بر روی سیستم ها و فناوری های جدید انجام می دهند. آنها رابطه صمیمانه ای با شرکای کلیدی دارند. این متخصص امنیت سایبری است که باید به عنوان افسر مدیریت برنامه در هنگام اجرای پروژه های امنیت سایبری خدمت کند.

طراحی و توسعه ویژگی های امنیتی شبکه

متخصص امنیت سایبری در طراحی و توسعه ویژگی های امنیتی برای معماری سیستم کمک می کند. آنها باید نقش فعالی در توسعه سیستم‌های هدف ویژه لازم برای ویژگی‌ها و رویه‌های امنیتی تخصصی داشته باشند. متخصص شبکه الزامات امنیتی را برای سیستم های کامپیوتری مانند مین فریم، ایستگاه کاری و رایانه های شخصی تعریف می کند. آنها باید راه حل های مختلفی را پیشنهاد کرده و برای برآورده ساختن الزامات امنیتی پیاده سازی کنند.

متخصص ارزیابی امنیتی شبکه

متخصص امنیتی پشتیبانی آماده به کار را برای پاسخ به حوادث امنیت سایبری ارائه می دهد. متخصصان ارزیابی های امنیتی برنامه های کاربردی را برای ریسک دارایی مبتنی بر مشتری و خط مشی شرکت انجام می دهند. آنها ارزیابی آسیب پذیری، ممیزی پیکربندی سیستم عامل ها، وب سرورها و پایگاه های داده را اجرا می کنند. متخصص الگوهای قابل ترکیب، ویژگی‌های ناامن و فعالیت‌های مخرب را در زیرساخت شناسایی می‌کند. آنها درک عمیقی از روش تست OWASP خواهند داشت.
 
متخصص امنیت سایبری پروژه هایی را در تست امنیت برنامه های پویا اجرا خواهد کرد. آنها ارزیابی های امنیتی برنامه را برای مشتری سفارشی می کنند. آنها بررسی کد برنامه ASP.NET/JAVA شخصی سازی شده را برای مشتریان انجام می دهند. حرفه ای ها از پروژه ها در بررسی کد امنیتی / تست امنیت برنامه استاتیک برنامه ها مراقبت می کنند. این متخصص امنیتی است که پروژه های امنیتی برنامه مانند کیفیت و تحویل به موقع را نظارت می کند.
 
متخصصان جلسات پایانی را برای تأیید سؤالات مشتری و تأیید پذیرش تحویل پروژه ها ترتیب می دهند. متخصص امنیت سایبری گزارش های ادغام و مقایسه آسیب پذیری های متعدد و ابزارهای مختلف خودکار ارائه می دهد. آنها رتبه بندی ریسک سفارشی شده را برای آسیب پذیری ها بر اساس سیاست های شرکت ارائه می دهند. متخصص امنیت با نگرانی های مشتری مرتبط با اجرای پروژه، تأثیر بر خدمات تولید و کیفیت محصولات قابل تحویل سروکار دارد.
 
متخصص امنیت سایبری آسیب‌پذیری‌ها را ردیابی می‌کند و با تیم‌های شبکه داخلی برای اطمینان از بسته شدن آسیب‌پذیری‌ها همکاری می‌کند. آنها باید با ابزارهای امنیتی مختلف مانند Burp Suite، Nmap، Nessus، Qualys، Metaspolit و غیره به خوبی آشنا باشند.
 

ارائه راه حل امنیتی شبکه

متخصص امنیت یکپارچه سازی و استقرار راه حل امنیتی سیستم کامپیوتری را ارائه می دهد. آنها باید مشکلات فنی را بررسی کنند و مهندسی اولیه و پشتیبانی اضافی برای حل مشکلات ارائه دهند. این وظیفه متخصص امنیت سایبری است که مطمئن شود همه سیستم های اطلاعاتی کارآمد و ایمن هستند. متخصصان برای انجام تجزیه و تحلیل ریسک باید در مراحل مختلف چرخه عمر توسعه سیستم باشند.
 
مسئول امنیت شبکه های کامپیوتری

مراقبت از سیستم های امنیتی شبکه

متخصص امنیت سایبری شبکه مسئولیت مراقبت از سیستم های امنیتی داخلی نرم افزار، سخت افزار و قطعات را بر عهده دارد. کارشناس امنیت شبکه باید استراتژی های منحصر به فردی را برای سیستم های نرم افزاری، شبکه ها، مراکز داده و سخت افزار توسعه دهد. متخصصان امنیت باید نرم افزار و سخت افزار QA را برای آسیب پذیری ها و خطرات امنیتی بدانند. باید فایروال را برای ایمن سازی زیرساخت شبکه ایجاد کنند. متخصص امنیت سایبری است که باید مهاجمان سایبری را بشناسد و به مدیریت بالا گزارش دهد. آنها باید مراقب نفوذ، حملات و هک های خارجی باشند. متخصصان باید آسیب پذیری امنیتی را در صورت حمله ببندند.
 
متخصص شبکه و امنیت، باید اصول ایمن را برای شبکه های کامپیوتری طراحی کند و خدمات فناوری جدید را بهینه کند. متخصص امنیت سایبری شبکه در بهینه سازی فرآیندها و سیاست های آزمایشی و مهندسی فعلی کمک می کند. متخصص پشتیبانی فنی را در زمینه های تیم بین رشته ای ارائه می دهد. متخصصان امنیتی در پروژه های تحقیق و توسعه کمک می کنند. همچنین رویه هایی را برای ارائه خدمات مهندسی امنیت سایبری می نویسند.

شغل امنیت شبکه

مشاغل امنیت شبکه نقش های مهم زیادی دارند که مورد تقاضا هستند و همچنین حقوق بالایی دارند. امنیت شبکه یکی از مسیرهای شغلی است که همچنان در حال تکامل است. امنیت شبکه یک زمینه تخصصی در حوزه امنیت سایبری و شبکه های کامپیوتری است. کارشناس امنیت شبکه ارزیابی های ریسک را تجزیه و تحلیل می کند و رویه ها و سیاست های مناسبی را برای مدیران سیستم ایجاد می کند. با افزایش تعداد حملات سایبری و نفوذهای رایانه ای که هر ساله شرکت ها و سازمان ها تحمل می کنند، امنیت شبکه ضروری است.

چرا امنیت شبکه مهم است؟ زیرا چیزی کمتر از کل اقتصاد ما در خطر نیست. اقدامات امنیتی بهتر از زیرساخت شبکه رایانه ای در داخل و در خارج شبکه محافظت می کند. وظیفه تحلیلگران امنیت شبکه است که موارد امنیتی شبکه را لحاظ کنند.

مشاغل امنیت شبکه و بازار کار

کارشناسان امنیت شبکه معمولا در شرکت ها یا سازمان های بزرگ کار می کنند. مشاغل امنیتی بر طراحی و بهبود سیستم های کامپیوتری برای محافظت از شرکت در برابر تهدیدات تمرکز دارند. بازار کار برای تحلیلگر امنیت شبکه یا ISA به طور مداوم در حال افزایش است و همراه با آن، سطح تحصیلات نیز افزایش می یابد. در حال حاضر، شرایط تحصیلی برای مدرک امنیت شبکه، لیسانس علوم در یک رشته مرتبط با کامپیوتر است. پیشنهادات شامل مدارک علوم کامپیوتر یا علوم اطلاعات است. همچنین مهندسی کامپیوتر ممکن است یک گزینه عالی برای مشاغل امنیت شبکه باشد، در حالی که دانشجویانی که علاقه بیشتری به مدیریت دارند ممکن است MBA در امنیت سایبری را انتخاب کنند.

رشد بازار کار امنیت شبکه

بر اساس آمار اخیر اداره آمار کار ایالات متحده، انتظار می‌رود که در بازه‌های زمانی 2014 تا 2024، فرصت‌های شغلی 18 درصد رشد داشته باشد. میانگین پیش بینی شده 7 درصد برای همه مشاغل در حوزه امنیت شبکه است.
 
ممکن است متوجه شوید که تجربه در مشاغل دیگر به شما کمک می کند تا یک متخصص امنیت شبکه شوید. در واقع، بسیاری از مشاغل متخصص امنیت شبکه نیاز به تجربه در نقشی مانند مهندس شبکه دارند. در همین حال، بسیاری از متخصصان امنیت شبکه نیز تجربه شغلی قبلی در نقش هایی مانند تکنسین شبکه یا مدیر شبکه دارند.

مدارک تخصص مسئول امنیت شبکه

کارشناس و متخصص امنیت سایبری شبکه باید دارای مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مخابرات، الکترونیک و برق یا هر رشته مرتبط باشد. برخی از سازمان ها کاندیداهایی را با تجربه کاری قبلی و مرتبط ترجیح می دهند، در حالی که برخی از کارفرمایان افراد حرفه ای با مدرک کارشناسی ارشد تخصص را انتخاب می کنند.

دریافت گواهینامه تخصصی در حوزه امنیت شبکه، شانس استخدام متقاضی را به عنوان متخصص یا کارشناس امنیت شبکه بیشتر می کند. چند گواهینامه امنیتی مختلف برای شغل امنیت شبکه موجود است. گواهی امنیت شبکه با قبولی در حداقل یکی از آزمون های ارائه شده به دست می آید. هر دو شرکت سیسکو و مایکروسافت گواهینامه هایی را برای زمینه امنیت شبکه ارائه می دهند. با این حال، برخی از انجمن های فناوری مانند CompTIA گواهینامه هایی را برای آموزش امنیت سایبری و زیرساخت شبکه ارائه می دهند. داشتن گواهینامه های اضافی مانند CEH و CISSP برای شغل امنیت شبکه سودمند خواهد بود. یک متخصص امنیت شبکه همچنین باید دانش عمیقی در مورد امنیت پایگاه داده، اخلاق محاسباتی و مدیریت سیستم داشته باشد.

اهمیت امنیت شبکه

چرا امنیت شبکه مهم است؟ مشاغل امنیت شبکه، سیاست‌ها و رویه‌های امنیتی را ترویج می‌کنند که در برابر نفوذ کاربران غیرمجاز از دیوارهای سایبری و سیستم‌های آن محافظت می‌کنند. چه برنامه‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری که در داخل شرکت نفوذ می‌کنند. سیستم های امنیتی به طور مکرر نظارت می شوند و چندین لایه حفاظتی یکپارچه در سیستم شبکه کامپیوتری دارند. این برای حفظ امنیت کلی شبکه کامپیوتر است.

متخصصان امنیت شبکه (که گاهی اوقات تحلیلگران امنیت اطلاعات نامیده می شوند) نیز هر زمان که یک نقض امنیتی وجود داشته باشد، یک طرح حمله را اجرا می کنند. بخش درگیر در این تاکتیک معمولاً شعبه امنیت سایبری و شبکه این شرکت نامیده می شود. عامل مهم امنیت شبکه نه تنها محافظت در برابر آسیب، بلکه آموزش شرکت ها در مورد تهدیدات احتمالی و حل مسائل با کمترین آسیب ممکن است.

کار متخصص امنیت شبکه چیست؟

متخصصان امنیت شبکه، سیستم های امنیتی شبکه یک سازمان را راه اندازی و نگهداری می کنند. کارشناس امنیت شبکه، مسئول ساختن فایروال ها و راه اندازی نرم افزار آنتی ویروس هستید که تهدیدات و نقض های امنیتی شبکه را شناسایی می کند. متخصصان امنیت شبکه دانش عمیقی از تأثیر تهدیدات مخرب بر سیستم ها دارند، می توانند به سطح خطر دسترسی داشته باشند و راه های مناسبی برای مقابله با آنها ایجاد کنند.

مسئولیت کارشناس امنیت شبکه شامل اطمینان از اینکه سیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌توانند نیازهای امنیتی را برآورده کنند، نیز می‌شود. دانش تخصصی تاکتیک‌ها و روش‌های مورد استفاده برای تلاش برای دسترسی غیرمجاز به سیستم برای انجام ارتقای امنیتی لازم است. یک متخصص امنیت شبکه با مدیران دیگر کار می کند تا فرآیندها و رویه های امنیتی مناسب را بهبود بخشد. آنها همچنین مسئول ایجاد سیاست های امنیتی شبکه و گزارش های عملکرد منظم هستند.


کار متخصص امنیت شبکه

وظایف متخصص امنیت شبکه

وظیفه اصلی متخصص امنیت شبکه کامپیوتر، حفظ امنیت شبکه است. به شکلی که شبکه کامپیوتری در حال و آینده دچار مشکلات امنیتی نشود. به طور کلی یک متخصص امنیت کامپیوتر برای پیاده سازی و نگهداری سیستم های امنیتی در شرکت ها به کار گرفته می شود. متخصص امنیت شبکه مسئول جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به داده های ما و پاسخگویی به نقض حریم خصوصی خواهید بود. در این نقش، متخصص امنیت باید در مورد چارچوب ها و سیستم های امنیتی آگاه باشید. هدف استفاده از یک کارشناس امنیتی شبکه، اطمینان از این است که زیرساخت فناوری به خوبی محافظت می شود یا خیر.

استخدام متخصص امنیت شبکه

اکثر شرکت هایی که کارشناس یا متخصص امنیت شبکه را استخدام می کنند به دنبال فردی با مدرک لیسانس در زمینه های مرتبط با کامپیوتر مانند علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات یا سیستم های اطلاعات مدیریت هستند. یک متخصص امنیت شبکه یک نقش در سطح متوسط است که معمولاً به 2 تا 3 سال تجربه کار در سیستم های شبکه نیاز دارد. متخصصان مشتاق امنیت شبکه باید در سیستم‌های کنترل دسترسی شبکه (NAC)، فایروال‌ها، روترها، تکنیک‌های واکنش به حادثه، سیستم‌های پیشگیری از نفوذ، روش‌های امنیت اطلاعات، پروتکل‌های احراز هویت و انواع مختلف حمله آگاه باشند.

استخدام کارشناس امنیت شبکه

خدمات امنیت شبکه

اطلاعات امنیتی و مدیریت رویداد (SIEM) تکامل یافته است تا شامل تجزیه و تحلیل های پیشرفته مانند تجزیه و تحلیل رفتار کاربر (UBA)، بینش جریان شبکه و هوش مصنوعی (AI) برای تسریع در تشخیص و همچنین یکپارچه سازی یکپارچه با هماهنگی امنیتی، اتوماسیون و پاسخ (SOAR) پلتفرم هایی برای واکنش و اصلاح حادثه SIEM را می توان با مشاوره و خدمات مدیریت شده برای کمک به برنامه مدیریت تهدید، مدیریت خط مشی و افزایش کارکنان امنیتی تقویت کرد.

شرکت امنیت شبکه پیشگام رایانه می تواند به سازمان شما کمک کند تا بلوغ بیشتری در عملیات مبتنی بر اطلاعات در همه محیط ها ایجاد کنید. مشاوران ما توانایی ها و بلوغ امنیتی شما را با بهترین شیوه های امنیتی ارزیابی می کنند. اگر می خواهید مرکز عملیات امنیتی خود را ایجاد کرده یا بهبود بخشید، پیشگام رایانه آن را برای سازمان شما برنامه ریزی، طراحی و ایجاد خواهد کرد. در صورت نیاز به یک شرکت متخصص و کارشناس امنیت شبکه برای برونسپاری خدمات امنیت شبکه می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید. برای دریافت مشاوره در خصوص امنیت شبکه می توانید با شماره تلفن 02157801000 با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.