خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه کامپیوتری

خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری یا به عبارت دیگر طراحی، نصب و پیاده سازی شبکه از فعالیت های اصلی برای خدمات شبکه است. پیشگام رایانه مفتخر است که با داشتن نیروهای متخصص به بسیاری از شرکت ها و سازمان در خصوص راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه خدمات تخصصی و حرفه ای ارائه کرده است. مهندسان ما در پیشگام رایانه دارای مهارت بالایی برای طراحی، ساخت و پیکربندی شبکه های درجه یک تجاری هستند که خدمات پیشرفته راه اندازی و پیاده سازی شبکه تجاری شما را ارائه می دهند.

از طراحی شبکه های تجاری گرفته تا کابل کشی داده ها و راه اندازی کامپیوتر گرفته تا پیکربندی های سرور و روتر ، بهترین دانش فنی در زمینه پیاده سازی شبکه کامپیوتری را ارائه می دهیم. ما فقط سخت افزار و نرم افزار نصب نمی کنیم ، بلکه اجزای سازنده را با دقت ادغام می کنیم ، بنابراین تمامی اجزای شبکه منسجم و به خوبی در محیط شما ادغام می شوند.

خدمات راه اندازی شبکه

خدمات راه اندازی شبکه شامل توصیه های برای استقرار، طراحی و اجرای شبکه است. برنامه هایی با فروشندگان یا ارائه دهندگان خدمات برای نصب پیوندها، تجهیزات یا خدمات برای شبکه های کامپیوتری. برنامه ها یا توصیه هایی برای برون سپاری پیاده سازی یا مدیریت شبکه که می توان از خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه کامپیوتری استفاده نمود.

مراحل مورد نیاز برای طراحی یک شبکه خوب به شرح زیر است:

 • اهداف تجاری و الزامات فنی را تأیید کنید.
 • ویژگی ها و عملکردهای مورد نیاز برای تأمین نیازهای مشخص شده در مرحله 1 را تعیین کنید.
 • ارزیابی آمادگی شبکه را انجام دهید.
 • یک راه حل و برنامه آزمون پذیرش سایت ایجاد کنید.
 • یک طرح پروژه ایجاد کنید.

پیاده سازی شبکه

برای ایجاد زیرساخت های شبکه مقرون به صرفه و مقیاس پذیر ، می توانیم در کاهش پیچیدگی ، ناکارآمدی و انعطاف ناپذیری محیط شبکه موجود به شما کمک کنیم. برنامه ریزی و پیاده سازی شبکه با استفاده اجزای زیرساخت شبکه به شما کمک می کند تا به سهولت در ارتباطات رسیده و کارآمدی و انعطاف پذیری محیط شبکه خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.

الزامات فنی یک شبکه را می توان به عنوان جنبه های فنی در نظر گرفت. یک زیرساخت شبکه باید از نظر امنیت، در دسترس بودن و یکپارچه سازی بی نفص عمل کند. این الزامات را اغلب الزامات غیر عملکردی می نامند.

خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه

برقراری ارتباط بین دستگاه ‌ها و تجهیزات شبکه در یک شرکت یا سازمان، پس از تهیه و راه اندازی نقشه شبکه یکی از مهمترین کارهایی است که باید با استراتژی و طراحی درست و اصولی انجام شود. از ابتدایی‌ترین تعاریف در حوزه شبکه‌های کامپیوتری معنای شبکه است. اتصال دو یا بیش از دو کامپیوتر به همدیگر تعریف سنتی و پایه‌ای شبکه های کامپیوتری است. اما این اتصال با وجود کامپیوترها، سرورها، مودم ها، روترها و سوییچ‌ها دیگر از این تعریف ساده و پایه خارج می‌شود.

خدمات راه اندازی شبکه و پیاده سازی شبکه کامپیوتری

چگونه می توانم نصب شبکه را برنامه ریزی کنم؟

در اینجا چند ایده برای کمک به شما در شروع روند وجود دارد:

 • الزامات استفاده را در نظر بگیرید
 • ورودی را جمع کنید
 • برای آینده برنامه ریزی کنید
 • تصمیم بگیرید چه کسی شبکه را مدیریت خواهد کرد
 • مسائل امنیتی
 • ملاحظات دیگر
 • برنامه ریزی
 • الزامات سخت افزاری شبکه

برنامه نصب چیست؟

یک برنامه نصب ، تمام مراحل مورد نیاز برای نصب و پیکربندی شبکه را لیست می کند. برنامه نصب تمام مراحل مورد نیاز برای خدمات راه اندازی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری را مشخص می کند. می توان به کمک این برنامه، فرآیند کار را برنامه ریزی کرد و هزینه ها را مدیریت نمود.

طراحی و پیاده سازی شبکه چیست؟

طراحی و پیاده سازی شبکه به برنامه ریزی اجرای زیرساخت شبکه رایانه ای اشاره دارد. طراحی شبکه به طور کلی توسط طراحان شبکه ، مهندسان ، مدیران فناوری اطلاعات و سایر کارکنان مرتبط انجام می شود. قبل از اجرای زیرساخت شبکه انجام می شود. شبکه های خوب به سرعت کار می کنند و کمترین اختلال و قطعی را دارند. یک طرح طراحی شبکه کامپیوتری به شما امکان می دهد عملکرد شبکه خود را با عملکرد مداوم بالا تضمین کنید و کارآیی آن را افزایش دهید.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.