انجام پروژه امنیت شبکه

انجام پروژه امنیت شبکه

انجام پروژه امنیت شبکه به صورت تخصصی در پیشگام رایانه انجام می شود. طرح امنیت شبکه یک استراتژی است که رویکرد و تکنیک های مورد استفاده را برای محافظت از شبکه در برابر کاربران غیرمجاز و محافظت در برابر رویدادهایی که می تواند امنیت سیستم را به خطر بیندازد یا به خطر بیندازد، تعریف می کند. رویکرد و تکنیک‌های مورد استفاده توسط یک سازمان ممکن است شامل ایجاد سیاست‌ها و رویه‌های امنیتی باشد که توضیح می‌دهد چگونه یک سازمان قصد دارد الزامات امنیتی برای سیستم‌هایش را برآورده کند.

در صورت نیاز به انجام پروژه امنیت شبکه و دریافت خدمات امنیت شبکه می توانید با شماره تلفن 02157801000 با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

انجام پروژه امنیت شبکه

پروژه های امنیت شبکه سیستم شبکه کامپیوتری برای به اشتراک گذاری اطلاعات معتبر از یک سیستم به سیستم دیگر از طریق کابل یا اینترنت. اینترنت به طور گسترده توسط دولت های تجاری و هکرها استفاده می شود. ما همچنین پروژه های امنیت شبکه را برای ارائه اقداماتی در برابر حمله برای حفظ مکالمه شبکه یا برنامه توزیع شده انجام می دهیم. همچنین، ما پروژه‌های امنیت شبکه را بر اساس شناسایی بهترین پروتکل توسعه داده‌ایم تا یکپارچگی داده‌های اصالت پیام و بهترین خط پیام را حفظ کنیم.


حملاتی مانند کرم ها، ویروس ها، سرویس های DNS و حملات انکار سرویس توزیع شده بر عملکرد سیستم و شبکه تأثیر می گذارد. ما الگوریتم و پروتکل رمزنگاری کارایی را برای حفظ سیستم و شبکه کامپیوتری از مهاجمان مخرب در پروژه‌های امنیتی شبکه پیاده‌سازی می‌کنیم. ما توزیع کلید و ایجاد کلید را یک گام مهم در تکنیک های رمزنگاری انجام دادیم. ما همچنین تعیین می کنیم که مخزن گواهی، مرجع ثبت، مرجع صدور گواهی، مصنوعات کلید عمومی، نرم افزار مشتری و برنامه فعال کلید عمومی در رمزنگاری کلید عمومی پیاده سازی شوند.


انجام دادن پروژه امنیت شبکه

خدمات پروژه امنیت شبکه

خدماتی مانند عدم انکار، کنترل دسترسی، یکپارچگی، در دسترس بودن و محرمانگی در سیستم امنیت اطلاعات را ارائه می دهیم. همچنین ما اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم که توسط اینترنت با کمک پروتکل های TCP و IP به اشتراک گذاشته می شود. در این سیستم هیچ کنترل مرکزی، سرویس تنظیم یا اقتدار مرکزی در میان گره های میانی وجود ندارد که سیستم ارتباطی را به صورت ناامن ایجاد می کند. دلیل اصلی عملکرد شبکه همتا در سیستم اطلاعاتی، اصلاح داده های مخرب، استراق سمع شبکه، حمله مرد در وسط، جعل آدرس و حمله انکار سرویس است.


ما در پیشگام رایانه همچنین پروژه های امنیت شبکه یا اطلاعات را با مبنای تشخیص، پیشگیری و حفاظت توسعه می دهیم. همچنین، ما بیش از 90 پروژه در زمینه اطلاعات برای محافظت از سیستم با تکنیک‌های مختلف مانند فایروال، رمز عبور کارآمد، الگوریتم رمزنگاری خوب و استفاده از تکنیک‌های تشخیص نفوذ و پیشگیری توسعه دادیم. ما حملات امنیتی را کنترل می کنیم که در رمز عبور تراکنش آنلاین، رمز عبور سیستم شخصی، رمز عبور دستگاه امنیتی و رمز عبور خودپرداز رخ می دهد.

پارامترهای امنیت شبکه

ما پارامترهای مهمی را در مسائل امنیتی مانند درب تله، نظارت بر تهدید، کرم‌های اینترنتی، کرم گزارش حسابرسی، اسب تروجان و ویروس‌ها مدیریت می‌کنیم. ما الگوریتم رمزنگاری را با امنیت سطح بالا برای اطلاعات ارائه می‌کنیم که این الگوریتم را در لایه سوکت امن پیاده‌سازی می‌کنیم که تبدیل داده‌ها را در بین اجزا محدود می‌کند. ما برنامه وب سرویس را با تکنیک رمزنگاری برای ارائه خدمات ایمن به کاربر نهایی تعیین می کنیم. ما الگوریتم رمزنگاری را به عنوان الگوریتم متقارن طبقه بندی می کنیم که از یک کلید برای رمزگذاری و رمزگشایی استفاده می کند و الگوریتم نامتقارن از یک کلید برای رمزگذاری و کلید دیگری برای رمزگشایی استفاده می کند.

انجام طرح امنیتی شبکه

طرح امنیتی یک سند زنده است، یعنی نیاز به بررسی یا نگهداری در فواصل زمانی مشخص دارد تا اطمینان حاصل شود که با الزامات نظارتی یا تغییرات عمده در توپولوژی شبکه به روز و به روز است.


مدیریت و نگهداری طرح امنیت شبکه از یک سازمان به سازمان دیگر متفاوت است. بسیاری از شرکت های متوسط تا بزرگ ممکن است دارای یک CISO یا ISO، مدیر امنیت، مدیر امنیت، یا مدیر انطباق/ریسک باشند. یک SMB ممکن است یک فرد داشته باشد که چندین کلاه در سطح مدیریتی بر سر دارد.


صرف نظر از سلسله مراتب فناوری اطلاعات سازمان شما، نظارت بر طرح امنیتی باید توسط اعضای سازمان مدیریت شود که بتوانند به طور مؤثر محتوای خط مشی را به کاربران نهایی منتقل کنند.

 

اهمیت انجام پروژه امنیت شبکه

با توجه به تهدید فزاینده هکرها که به طور مداوم اینترنت را برای بهره برداری از شبکه ها جستجو می کنند، یک طرح امنیت شبکه برای محافظت از زیرساخت از دسترسی غیرمجاز، سوء استفاده، تخریب یا از دست دادن شهرت شرکت مهم است.


اگر سازمانی یک طرح امنیت شبکه را صرفاً برای برآورده کردن الزامات ممیزی انطباق در نظر بگیرد، این یک دستور العمل برای فاجعه است. این رویکرد کوته بینانه ممکن است منجر به مشکلات بلندمدت شود.


به عنوان مثال، یک حمله فیشینگ موفق ممکن است باج افزار را روی یک رایانه قدیمی در شبکه نصب کند. دقایقی بعد، به صورت جانبی به ماشین های دیگر در شبکه و به سیستم های ایمیل منتقل می شود.


در مدت زمان کوتاهی، شبکه فلج می‌شود و کسب‌وکار باید تصمیم بگیرد که باج را بپردازد یا روش‌هایی برای توقف حمله با استخدام یک شرکت مشاوره امنیتی گران قیمت پیدا کند. یک طرح امنیت شبکه به خوبی طراحی شده و استراتژیک دارای کنترل هایی برای جلوگیری فعالانه از حملات و نجات سازمان از این تجربه منفی خواهد بود.

حفظ امنیت پروژه های شبکه

ایمن سازی یک شبکه به ترکیب پیچیده ای از دستگاه های سخت افزاری مانند روترها، فایروال ها، سیستم های تشخیص یا جلوگیری از نفوذ و برنامه های امنیتی نرم افزار نقطه پایانی نیاز دارد. تصمیم‌گیری برای خرید، پیاده‌سازی و پشتیبانی به افراد با سطح خاصی از تخصص نیاز دارد.

منابع ذکر شده در بالا همراه با محدودیت های بودجه ای که توسط رهبری شرکت تعیین شده است نیاز به برنامه ریزی دقیق و تجزیه و تحلیل هزینه برای اطمینان از بازگشت سرمایه دارد.


حفظ امنیت پروژه های شبکه

چرا امنیت شبکه مهم است؟

انجام پروژه امنیت شبکه از شبکه و داده های شما در برابر نفوذ، نفوذ و سایر تهدیدات محافظت می کند. این یک اصطلاح گسترده و فراگیر است که راه‌حل‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و همچنین فرآیندها یا قوانین و پیکربندی‌های مربوط به استفاده از شبکه، دسترسی، و حفاظت کلی از تهدید را توصیف می‌کند.


امنیت شبکه شامل کنترل دسترسی، نرم افزار ویروس و آنتی ویروس، امنیت برنامه، تجزیه و تحلیل شبکه، انواع امنیت مرتبط با شبکه (نقطه پایانی، وب، بی سیم)، فایروال ها، رمزگذاری VPN و موارد دیگر است.

فواید انجام پروژه امنیت شبکه

امنیت شبکه در حفاظت از داده ها و اطلاعات مشتری، ایمن نگه داشتن داده های مشترک و اطمینان از دسترسی قابل اعتماد و عملکرد شبکه و همچنین محافظت در برابر تهدیدات سایبری حیاتی است. انجام پروژه امنیت شبکه یک راه حل امنیتی شبکه است که به خوبی طراحی شده و هزینه های سربار را کاهش می دهد. سازمان ها را از ضررهای پرهزینه ای که در اثر نقض داده ها یا سایر حوادث امنیتی رخ می دهد محافظت می کند. اطمینان از دسترسی قانونی به سیستم ها، برنامه ها و داده ها، عملیات تجاری و ارائه خدمات و محصولات به مشتریان را امکان پذیر می کند.

ارزیابی امنیت پروژه شبکه

هنگامی که مدل کسب و کار سازمان خود را درک کردید، اکنون زمان آن رسیده است که دارایی ها، سیستم ها و منابع فعال در شبکه شما را درک کنید. این اطلاعات برای انجام ارزیابی تهدید استفاده خواهد شد. ارزیابی تهدید معمولاً توسط شخص ثالث انجام می شود. این ارزیابی بسته به وسعت محیط شما ممکن است چند هفته یا حتی بیشتر طول بکشد.


هدف صرف نظر از بازه زمانی ، ارائه گزارشی از اطلاعات زیر است:

  • شناسایی هر گونه حفره امنیتی در شبکه
  • شناسایی نقاط ضعف و آسیب پذیری ها
  • آسیب پذیری های امنیتی شبکه
  • تنظیمات رمزگذاری حسابرسی
  • قابلیت فعال بودن مدافعان شبکه

مراحل بررسی امنیت شبکه

زیرساخت داخلی سازمان در بیشتر موارد دسترسی مورد نیاز ارزیاب را برای ورود به یک منبع مانند Active Directory فراهم می کند. اگر ارزیابی تهدید شامل تست آسیب‌پذیری یا نفوذ باشد، ارزیاب از مجموعه ابزارهای انتخابی خود استفاده می‌کند. پس از تکمیل ارزیابی تهدید، ارزیاب گزارش مفصلی ایجاد می کند که آسیب پذیری های شناسایی شده و توصیه های اصلاحی را بر اساس شدت یافته ها مشخص می کند.


تلاش اصلاحی ممکن است نیاز به به روز رسانی یک برنامه یا دستگاه موجود داشته باشد یا خرید تجهیزات جدید را توصیه کند. در هر صورت، گزارش باید نمای کلی از زیرساخت های سازمان و میزان محافظت آنها در برابر تهدیدات داخلی یا خارجی ارائه دهد. با در دست داشتن این اطلاعات، مدیر امنیت، سیاست‌های امنیتی سازمان را مورد بازبینی قرار می‌دهد تا تعیین کند که آیا آنها با بهترین شیوه‌ها و الزامات انطباق برای کسب‌وکار مطابقت دارند یا خیر.

خدمات انجام پروژه امنیت شبکه

انجام پروژه امنیت شبکه در حفاظت از داده‌ها و اطلاعات مشتری حیاتی است، داده‌های مشترک را ایمن نگه می‌دارد، از ویروس‌ها محافظت می‌کند و با کاهش هزینه‌های سربار و تلفات پرهزینه ناشی از نقض داده‌ها، به عملکرد شبکه کمک می‌کند، و از آنجایی که خرابی کمتری از سوی کاربران یا ویروس‌های مخرب وجود خواهد داشت. می تواند در بلندمدت پول کسب و کار را ذخیره کند.


راه‌حل‌های امنیت شبکه پیشگام رایانه امنیت شبکه شما را بدون تأثیرگذاری بر عملکرد ساده می‌کند، رویکردی یکپارچه برای عملیات کارآمد ارائه می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا برای رشد کسب‌وکار مقیاس‌بندی کنید.

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.