خدمات ویپ در تهران

خدمات ویپ در تهران

خدمات ویپ در تهران با گسترش و نفوذ اینترنت در پایتخت ایران مورد توجه بسیاری از شرکت ها و سازمان ها قرار گرفته است. VoIP (Voice over Internet Protocol) یک فناوری مخابراتی دیجیتال است که به کاربران اجازه می دهد به جای شبکه تلفن ثابت (PSTN) از طریق اینترنت تماس صوتی برقرار کنند. در صورت نیاز به دریافت خدمات ویپ در تهران می توانید با شماره تلفن 02157801000 با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

خدمات ویپ در تهران

خدمات تلفن ویپ VoIP در تهران به عنوان پایتخت کشور بیش از هر شهر و استان دیگری از ایران مورد نیاز شرکت ها و سازمان های مختلف است. امروزه با گسترش و نفوذ اینترنت در تمامی ابعاد زندگی بشر، استفاده و بهره مندی از امکانات این شبکه ارتباطی فراگیر شده است و یکی از ابزارها و امکاناتی است که می تواند برای کاربران اینترنتی و صاحبان شرکت ها مفید واقع شود. تلفن اینترنتی در واقع نوعی ارتباط اینترنتی و تلفنی است که از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنتی یا Voice Over Internet Protocol انجام می شود و این سرویس به اختصار VOIP نامیده می شود.


برای استفاده از سرویس خدمات تلفن ویپ در تهران به یک مجموعه سخت افزاری و نرم افزاری نه چندان گران و پیچیده نیاز است. در ایران سال هاست که این سرویس توسط شرکت های خصوصی رواج یافته است. در حال حاضر تلفن اینترنتی تهران به عنوان بزرگترین استان کاربری ایران معرفی شده است. با استفاده از این گوشی جدید و به روز می توانید مانند یک گوشی سنتی به امور روزمره خود رسیدگی کنید. اما کارایی تلفن اینترنتی بیش از نمونه های سنتی است و همین موضوع باعث شده است که تلفن اینترنتی در تهران بیش از هر شهر دیگری فعال باشد و به همین منظور شرکت های زیادی برای ارائه خدمات ویپ در تهران راه اندازی شده اند. یکی از مهم ترین و بزرگ ترین شرکت های تلفن اینترنتی در تهران، شرکت پیشگام رایانه است. این شرکت در زمینه ارائه خدمات تلفن ویپ در تهران فعال است.

خدمات VOIP در تهران

خدمات VoIP در تهران با فشرده سازی دیجیتالی صدای تماس گیرنده خروجی (گفتار) در بسته های داده صوتی دیجیتال کار می کنند. این بسته‌های داده خروجی از طریق اینترنت به مقصد تماس می‌روند و پس از رسیدن به دستگاه تماس‌گیرنده ورودی به ترتیب از حالت فشرده خارج می‌شوند. هنگامی که بسته های داده صوتی دوباره جمع می شوند، دوباره به کلمات و عبارات یک مکالمه تبدیل می شوند.

خدمات VOIP در تهران

خدمات تلفن ویپ در تهران

خدمات تلفن ویپ در تهران توسط شرکت پیشگام رایانه با بهترین کیفیت و قیمت ممکن ارائه می شود. شرکت پیشگام رایانه ارتباطی بسیار قوی با ارائه خدمات نسل جدید مخابراتی در سراسر ایران از جمله تهران توانسته است به عنوان یک شرکت کاملا تخصصی و بزرگ شناخته شود. این شرکت علاوه بر مراکز و شرکت های داخلی به چند شرکت خارجی دیگر نیز خدمات رسانی می کند. سرویس تلفن اینترنتی شرکت پیشگام رایانه یکی از بهترین نمونه های تلفن اینترنتی در تهران می باشد. تلفن اینترنتی در واقع نسل جدیدی از تلفن های ثابت است که بر پایه اینترنت کار می کنند و استفاده و کارایی آنها مانند تلفن های ثابت معمولی است. با این تفاوت که نسبت به تلفن های سنتی مزیت بیشتری دارند و از این نظر بسیار مقرون به صرفه هستند.

نحوه عملکرد تلفن ویپ

VoIP روی دستگاه‌هایی با دسترسی به اینترنت کار می‌کند، یعنی تلفن‌های آنالوگ، (تلفن‌های رومیزی یا تلفن‌های سخت متصل به سیستم VoIP) تلفن‌های هوشمند، تبلت‌ها، رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها همگی می‌توانند برای تماس VoIP استفاده شوند.

ارائه دهنده خدمات ویپ در تهران

هنگام انتخاب یک ارائه دهنده VoIP، از عوامل کلیدی زیر برای ارزیابی کیفیت ارائه دهندگان VoIP استفاده کنید:


قابلیت اطمینان شبکه و پشتیبانی تضمینی (99.9% آپتایم و بالاتر استاندارد است)

ساختار قیمت‌گذاری (برنامه‌های ماهانه دسته‌بندی شده در مقابل پرداخت هزینه‌ها)

مقیاس‌پذیری (می‌تواند برنامه‌ها و افزونه‌ها را با توجه به نیازهای فعلی/آینده مقیاس‌بندی کند)

امنیت و حریم خصوصی (SOC II Type 2، HIPAA، GDPR Compliance، E2EE، 2FA، و غیره)

ویژگی های موجود (مسیریابی تماس، انتقال تماس، ضبط تماس، تلفن گویا، ACD و غیره)

ادغام های موجود (با نرم افزارهای تجاری شخص ثالث موجود کار می کند)

مزایای استفاده از خدمات ویپ در تهران

علاوه بر صرفه جویی در هزینه های ذکر شده در بالا، VoIP مزایای بی شماری را برای SMB ها و شرکت های سطح سازمانی ارائه می دهد.


مزایای برتر VoIP کسب و کار عبارتند از:


افزایش نرخ تفکیک تماس اول
گزینه های سلف سرویس مشتری پیشرفته
تحرک و انعطاف بیشتر تیم (ایده آل برای تیم های از راه دور / ترکیبی)
بهره وری تیم بهبود یافته و حجم کاری متعادل تر
به لطف هوش مصنوعی و اتوماسیون، فرآیندهای تجاری ساده شده است
افزایش رضایت مشتری و کاهش جابجایی کارکنان
بینش دقیق در مورد نماینده، بخش و فعالیت کلی مرکز تماس از طریق تجزیه و تحلیل
سطوح بالاتر سفارشی سازی و شخصی سازی


خدمات تلفن ویپ در تهران

نحوه دریافت خدمات ویپ در تهران

اگر آماده انتقال به VoIP هستید، این مراحل را دنبال کنید تا از یک روند روان و موفق برای دریافت خدمات ویپ در تهران مطمئن شوید:

مرحله 1. راه حل های VoIP میزبانی شده را انتخاب کنید

VoIP میزبانی شده (مبتنی بر ابر) توسط ارائه دهنده شخص ثالث میزبانی و مدیریت می شود، در حالی که VoIP On-Premise به معنای میزبانی و نگهداری فیزیکی تمام سخت افزار VoIP در محل است. VoIP میزبانی شده مقیاس پذیری آسانی را ارائه می دهد و مقرون به صرفه تر است، در حالی که VoIP مبتنی بر Premise سطح بیشتری از امنیت و کنترل را به مشاغل می دهد.

مرحله 2. یک ارائه دهنده را انتخاب کنید

ارائه‌دهنده خدمات VoIP در تهران را انتخاب کنید که با بودجه شما کار می‌کند. نیازهای فعلی و آینده شما را برآورده می‌کند. با نرم‌افزارهای موجود ادغام می‌شود و دارای یک رابط کاربری است که تیم شما می‌تواند به سرعت مسیریابی و کارکرد را یاد بگیرد.

مرحله 3. یک شماره تلفن کسب و کار ایجاد کنید

اکثر ارائه دهندگان حداقل یک شماره تلفن محلی را در برنامه های همراه خود گنجانده اند و به کسب و کار شما شماره تلفنی با کد منطقه ای می دهند که برای مشتریان شما آشنا است. بسیاری از کسب و کارها ترجیح می دهند در شماره تلفن های موجود پورت کنند. شماره های رایگان (800888 و غیره) و Vanity Number (1-800-WESELLCARS) نیز برای خرید در دسترس خواهند بود. برخی از ارائه دهندگان شماره تلفن بین المللی را ارائه می دهند.

مرحله 4. تجهیزات سخت افزار VoIP را خریداری کنید

اگر یک سرویس VoIP میزبانی شده را انتخاب کرده اید، واقعاً فقط به دستگاه هایی که می خواهید با آن تماس برقرار کنید، اتصال اینترنت پهن باند پرسرعت و روتر، کابل اترنت، و آداپتور تلفن آنالوگ (ATA) نیاز دارید. همچنین ممکن است بخواهید هدست، تلفن های رومیزی سازگار با ارائه دهنده و بلندگو بخرید.

مرحله 5. استفاده از VoIP را شروع کنید

فرآیند راه اندازی و نصب برای سیستم های تلفن VoIP معمولا یک روز یا کمتر طول می کشد، بنابراین شما می توانید به سرعت از پلت فرم VoIP خود استفاده کنید. با این حال، برای آموزش کارمندان در مورد نحوه استفاده صحیح از سیستم وقت بگذارید.

الزامات استفاده از خدمات ویپ در تهران

کیفیت اتصال اینترنت پهن باند موجود شما عامل شماره یک در برقراری سرویس VoIP سازگار و قابل اعتماد است. توجه داشته باشید که کاربران، نه ارائه دهنده VoIP، مسئول خرید و حفظ اتصال اینترنتی خود هستند.

به طور کلی، هر خط تلفن VoIP به 100 کیلوبیت در ثانیه پهنای باند در هر خط تلفن نیاز دارد تا اتصال ثابتی داشته باشد. برای ارتقای پهنای باند خود مستقیماً با ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) خود تماس بگیرید.

برای تغذیه نرم افزار VoIP به اتصال اترنت و روتر، نه WiFi، تکیه کنید.

اتصال وای فای نه تنها در مقایسه با اترنت با سیم سخت ناسازگار است، بلکه از امنیت بسیار کمتری نیز برخوردار است (مخصوصاً اگر کاربران به شبکه وای فای عمومی متصل شوند.) برای اطمینان از اینکه سیستم VoIP شما تا حد امکان امن است، همیشه به دنبال ارائه دهندگانی باشید که رمزگذاری داده را برای محافظت از شما ارائه می دهند.

قابلیت اطمینان از سرویس ویپ

VoIP کیفیت تماس بسیار بالاتری نسبت به تلفن های ثابت سنتی دارد، اما برخی نمی دانند که آیا VoIP به اندازه PSTN پایدار و قابل اعتماد است.

ارائه دهندگان VoIP با کیفیت حداقل 99.9% تضمین شده را خواهند داشت، هر چند معیار مطلوب “Five Nine” (99.999% uptime) استاندارد طلایی است.

نقاط حضور جهانی (مراکز داده متنوع از نظر جغرافیایی) با ایجاد افزونگی شبکه، زمان کار بالایی را ایجاد می کند. اساساً، این بدان معنی است که حتی اگر یک مرکز داده آفلاین شود، سایرین نرم افزار VoIP را تا زمانی که اتصال مجدد برقرار شود، حفظ خواهند کرد.

هزینه خدمات ویپ در تهران

هزینه خدمات ویپ در تهران همیشه دغدغه اصلی همه خریداران است. مهم ترین نکته در مورد سیستم تلفن VoIP مقایسه هزینه های راه اندازی و نگهداری آن نسبت به هزینه های تلفن سانترال است. گاهی اوقات مشتریان فکر می کنند که دفتر مرکزی ارزان تر است. اما این یک تصور غلط است. این به شدت به مشتری و نوع خدمات درخواستی بستگی دارد. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که در تمامی موارد و با مقایسه این سیستم با سایر رقبا، تلفن ویپ همیشه بهترین گزینه است. اما در نظر داشته باشید که همه مشتریان باید قبل از خرید هر دستگاهی یا اجرای خدمات Voip از بهترین شرکت های ارائه دهنده این خدمات مشاوره لازم را دریافت کنند تا از مشکلات احتمالی جلوگیری شود. برای دریافت مشاوره خدمات راه اندازی تلفن ویپ در تهران می توانید با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.