اجرت کابل کشی دوربین

اجرت کابل کشی دوربین مدار بسته

اجرت کابل کشی دوربین مدار بسته یکی از مواردی است که برای مشتریان اهمیت فراوانی دارد. هزینه های کابل کشی دوربین مداربسته از مواردی است که به تخصص نصاب بستگی دارد. تعداد و نوع دوربین ها و سایر تجهیزات، مسیر و طول کابل کشی از موارد دیگری است که در هزینه سیم کشی دوربین اهمیت دارد. از این رو نصاب دوربین مهارت بیشتری داشته باشد به طبع آن قیمت کابل کشی دوربین کاهش پیدا می کند.

در صورت نیاز به دریافت خدمات و یا مشاوره و استعلام در خصوص اجرت کابل کشی و نرخ کابل کشی دوربین مدار بسته می توانید با شماره 02157801000 تماس حاصل فرمایید. ما در پیشگام رایانه به صورت تخصصی به ارائه خدمات کابل کشی شبکه و کابل کشی فیبر نوری می پردازیم.

اجرت کابل کشی دوربین

شاید عملیات کابل کشی دوربین ها و قیمت گذاری آن آسان به نظر بیاید اما اجرای این کار بسیار پیچیده است و به موارد مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل برای محاسبه قیمت کابل کشی دوربین های مداربسته باید فاکتورهای بسیاری را در نظر گرفت که هر کدام در قیمت نهایی تاثیر گذار است. برای همین باید از متخصصین با تجربه و تحصیلکرده برای پروژه های نصب دوربین های مداربسته استفاده کرد. رعایت استانداردهای به روز جهانی و اصول کابل کشی دوربین برای حفظ ایمنی و نگهداری از محیط و امنیت شما بسیار حیاتی است.

در شرکت‌ ها، سازمان‌ ها و ارگان‌ هایی که شبکه سازمان آن ها مکانیزه باشد، کیفیت کابل کشی دوربین ها اهمیت ویژه ‌ای در عملکرد مناسب و بی نقص سازمان ایجاد می ‌کند. نصب اصولی و استاندارد دوربین ها اهمیت بالایی در یکپارچه سازی و استانداردسازی کنترل و امنیت شرکت ایفا می‌کند و اگر در آغاز اجرا، به صورت غیر استاندارد انجام شود، در آینده، شرکت متحمل هزینه‌های سنگین خواهد شد. برای جلوگیری از چنین مواردی، حتما از افراد متخصص و کاربلد جهت کابل کشی و نصب دوربین های مداربسته استفاده کنید.

اجرت کابل کشی دوربین مدار بسته

قیمت نصب دوربین

دوربین های مداربسته دارای مدل های مختلفی هستند و انواع متفاوتی دارند. نرخ اجرت نصب با توجه به نوع دوربین و مدلی که دارند متغیر است. عواملی که در قیمت نصب تاثیر گذار است ارتفاعی، دوربین های IP، می باشد که دوربین باید در آن مکان نصب شود.

دوربین های امنیتی سیمی چیست؟

سیستم دوربین سیمی ، که به عنوان سیستم امنیتی DVR (دستگاه ضبط ویدئو دیجیتال) نیز شناخته می شود، یک دستگاه ضبط همراه با دوربین است. تعداد دوربین ها معمولاً چهار عدد است و می تواند به 16 عدد برسد. این دوربین ها 24 ساعته و 7 روز ضبط می کنند و می توانند برای مشاهده از راه دور به اینترنت متصل شوند و به اینترنت و برق متصل هستند.

انواع دوربین مداربسته سیمی

دو نوع سیستم امنیتی دوربین سیمی خانگی وجود دارد: سیستم های DVR سنتی که از کابل کواکسیال برای تغذیه دوربین ها و ضبط فیلم استفاده می کنند و سیستم های جدیدتر NVR (ضبط ویدئویی شبکه ای) که از کابل های اترنت برای تغذیه دوربین ها و ضبط ویدئو استفاده می کنند. هر دو دستگاه DVR و NVR می توانند از طریق کابل اترنت به اینترنت متصل شوند. NVR ها پیشرفته تر هستند و قادر به ضبط فیلم با کیفیت بالاتر از DVR ها هستند. NVR ها همچنین می توانند برخی از ویژگی هایی را که دوربین های بی سیم دارند، مانند مکالمه دو طرفه و تشخیص شخص را شامل شوند.

دوربین هایی که مجهز به سیستم امنیتی سیمی خانگی هستند نیروی خود را از DVR یا NVR می گیرند و نیازی به اتصال به پریز برق ندارند. اکثر سیستم های سیمی دارای برنامه ای برای مشاهده فیلم در تلفن هوشمند شما هستند، اما همچنین می توانید مانیتور کامپیوتر را به دستگاه ضبط وصل کنید تا ضبط ها و فیدهای زمان واقعی را مشاهده کنید. اجرت کابل کشی دوربین مداربسته بسته به نوع سیستم و طول کابل ها متغیر است و می تواند کمی تفاوت داشته باشد.

انتقال تصویر دوربین مدار بسته

انتقال تصویر دوربین های مداربسته در تمامی سامانه ها اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی های تلفن هوشمند و یا تبلت ها اجرای متفاوتی خواهد داشت. که به روش سیمی یا از طریق شبکه وایرلس wireless است. که روش های شبکه بی سیم وایرلس از ۲۰ متر تا ده ها کیلومتر توسط انتن های رادیویی متغیر است. یکی دیگر از روش های رایج انتقال تصویر از طریق اینترنت است که می توان تصاویر دوربین ها را در هر جایی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، مشاهده کرد.

هزینه نصب دوربین مداربسته

تخمین قیمت نصب دوربین های مداربسته بسته به اینکه قرار است این پروژه در چه حجم و مساحتی و بین چند واحد ساختمانی یا اداری و در چه مختصاتی نسبت به همدیگر انجام شود و همچنین چه تعداد دوربین نصب شود، محاسبه می ‌شود. اگر پروژه بزرگ باشد و حجم کار گسترده تر باشد شامل تخفیفات مناسبی از پیشگام رایانه می شود.

هزینه نصب دوربین مداربسته

نحوه اجرای نصب دوربین ها

کارشناسان نصب دوربین شرکت پیشگام رایانه با تکیه بر مهارت‌ ها و تجارب خود به دنبال جمع‌ آوری اطلاعات و طراحی نقشه کابل ‌کشی دوربین های مداربسته ، اقدام به اجرای حرفه ‌ای نصب و راه اندازی و آرایش دوربین ها می کنند. پیشگام رایانه به کارفرما این اطمینان را می ‌دهد که کابل کشی استاندارد، پرسرعت، با کیفیت و با کارائی بالا به آنها تحویل داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.