• Home
  • خدمات فیبر نوری – کابل کشی و فیوژن

خدمات فیبر نوری – کابل کشی و فیوژن

خدمات فیبر نوری

خدمات فیبر نوری / کابل کشی فیبر نوری/ فیوژن

خدمات کابل کشی با فیبر نوری در شبکه های کامپیوتری جزو خدمات پسیو شبکه به حساب می آید. کابل کشی فیبر نوری در داخل ساختمان و در محیط بیرون از ساختمان انجام می شود. کابل کشی زمینی و هوایی فیبر نیروی از مواردی است که به تخصص بالایی نایزمند است. می توانید برای دریافت خدمات کابل کشی فیبر نوری شبکه کامپیوتری و مخابرات و استعلام قیمت کابل کشی فیبر نوری شبکه با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید. کابل کشی شبکه از جمله خدمات تخصصی پیشگام رایانه است که به مشتریان خود ارائه می دهد. در پشیگام رایانه هزینه کابل کشی فیبر نوری مخابرات و شبکه های کامپیوتری مقرون به صرفه است.

کابل کشی فیبر نوری شبکه های کامپیوتری

در دنیای امروزی با پیشرفت های روز افزودن در فناوری های ارتباطی و نیاز روز افزون به بستر های پر سرعت، کابلهای فیبر نوری به بستر اصلی شبکه های ارتباطی و کامپیوتری بدل شده اند. فیبرهای نوری می توانند با سرعت و طول های بسیار بالاتر از کابل های معمولی اطلاعت را منتقل کنند. طراحی، ‌اجرا و نصب شبکه های فیبر نوری نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد.

خدمات فیبر نوری شرکت پیشگام رایانه شامل موارد ذیل میگردد:

طراحی و نصب شبکه فیبر نوری

حفاری و کابل کشی زمینی فیبر نوری

کابل کشی هوایی فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری داخل ساختمان

فیوژن فیبر نوری

مفصل بندی فیبر نوری

انجام تست و عیب یابی فیبر نوری

نصب و راه اندازی FTTH

شرکت پیشگام رایانه با تجربه ای 21 ساله در ارائه خدمات مشاوره، طراحی شبکه، نصب و راه اندازی شبکه و ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، آماده خدمت رسانه در زمینه خدمات فیبر نوری و کابل کشی با فیبر نوری در شبکه های کامپیوتری و مخابرات به سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ می باشد. برای دریافت تعرفه قیمت پشتیبانی شبکه و خدمات نصب و راه اندازی شبکه و مخابرات  می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

خدمات فیبر نوری اینترنت شبکه

پیشگام رایانه با تکیه بر نیروی متخصص خود آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها در زمینه خدمات فیبر نوری با هزینه بسیار مناسب است. ما سعی بر آن داشته ایم تا هزینه کابل کشی فیبر نوری مخابرات و شبکه های کامپیوتری را تا حد معقولی پایین نگه داریم. از این رو شما می توانید از خدمات شرکت ما با قیمت بسیار معقولی بهره ببرید.

جهت دریافت مشاوره و بازدید رایگان برای کابل کشی فیبر نوری شبکه با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ۰۲۱۵۷۸۰۱۰۰۰

در ادامه در رابطه با هریک از خدمات مروبط به کابل کشی با فیبر نوری در شبکه های کامپیوتری کوچک و بزررگ و مخابرات توضیحاتی ارائه میگردد.

طراحی شبکه های فیبرنوری

شرکت پیشگام رایانه در زمینه ی طراحی شبکه فیبرنوری از متد های استاندارد و تجهیزات خاصی استفاده مینماید که وجود این تجهیزات و رعایت اصول استاندارد در بدست آمدن نتیجه مطلوب بسیار تاثیر گذار هستند . در طراحی و پیاده سازی شبکه های فیبر نوری بهرهمندی از استاندارد های بین المللی و منطقه ای بسیار مهم و حساس می باشد که در صورت عدم رعایت این اصول و استاندارد های بین المللی نتیجه ی مطلوب حاصل نخواهد شد .

شرکت پیشگام رایانه ، با بهرهمندی از متخصصین کارآزموده و استفاده از استانداردهای روز دنیا ، آماده ارائه خدمات طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری در سطح کشور میباشد.

حفاری ، بستر سازی و کابل کشی فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری و اجرای شبکه های نوری نیازمند بستری متناسب با نوع پروژه و مسیر اجرا می باشد. که این مسیر ممکن است از طریق زمین،‌ هوا و یا داخلی ساختمان های اداری و تجاری باشد.

در هر یک از این مسیر ها بستر سازی مناسب و خاص خود برای نصب کابل های فیبر نوری در بستر شبکه نیاز میباشد.

در صورت عدم وجود بستر مناسب جهت کابل کشی فیبر نوری بایستی بستر سازی متناسب با کابل و طول و نوع مسیرانجام گردد.

فیوژن فیبر نوری

با توجه به اینکه کابل های فیبر نوری در طول های مشخص و ثابتی تولید میگردند باستی در زمان اجرای پروژه هایی که نیاز به کابل هایی با طول بیشتر دارند از اتصال چند کابل فیبر نوری جهت ارتباط با مقصد استفاده کرد و یا جهت اتصال رشته های فیبر نوری با تجهیزات شبکه بایستی آنها را به قطعات دیگر مانند پیگتیل متصل نمود،‌ به عمل اتصال دو رشته ی فیبر نوری توسط دستگاه فیوژن ، فیوژن فیبر نوری و یا جوش فیبر نوری میگویند.عمل اتصال در ورودی ساختمان ها ، باکس های کابل کشی ، کوپلر و نقطه های واسطه شبکه صورت می گیرد فیوژن کابل فیبر نوری کاریست بسیار دقیق که اپراتور دستگاه بایستی جهت جفت شدن هسته کابل های نوری را با دقت تنظیم نماید.

شرکت پیشگام رایانه با استفاده از بهترین دستگاه های جوش فیبر نوری و همچنین متخصصین حرفه ای و مجرب جهت اجرای فیوژن فیبر نوری آماده همکاری با شرکت های خصوصی و ارگان  های دولتی می باشد. همچنین کلیه خدمات پسیو شبکه نیز با قیمت بسیار مناسب انجام می شود.

مفصل بندی فیبر نوری

كابل هاي فیبر نوري همچون هر نوع کابل دیگری داری طول های محدود میباشند در کابل کشی فیبر نوری جهت اتصال کابل ها به یکدیگر احتیاج به یک نوع رابط میباشند که این رابط را مفصل مینامند.

مفصل های فیبر نوری دارای ویژگی های متنوع و اختصاصی میباشند که با توجه به بستر پیاده سازی شده جهت محافظت از رشته های متصل شده به هم از نفوذ گرد و خاک و آب و مواد دیگر استفاده میشوند.

مفصل های فیبر نوری با توجه به بستر اجرا که میتوانید زمینی ،‌هوایی و دریایی باشند داری ابعاد و انواع مختلفی هستند که این مفصل ها را در دسته بندی های ذیل قرار میدهیم.

انواع مفصل فیبر نوری

تست OTDR فیبر نوری

پرسه تست OTDR به این صورت است که دستگاه تست پالس های نوری را به داخل رشته های فیبر نوری ارسال نموده و بدینوسیله انتهای رشته های فیبر نوری را توسط محاسبات ریاضی محاسبه شکست نوری تشخیص می دهد.

دستگاه تست OTDR میتواند طول کابل فیبر نوری و میزان تضعیف سیگنال نوری را در یک رشته کابل و همچنین اطلاعاتی از قبیل تکه های فیوژن شده و سر کابل ها و ایراداتی همچن پارگی و تلفات توان فیبر نوری را محاسبه و به صورت نمودار و گزارش ارائه نماید.

پیاده سازی شبکه های FTTH

شبکه های FTTH که مخفف اصطلاح Fiber-to-the-home میباشد،‌ جهت ارائه سرویس های وابسته به اینترنت با پهنای باند بالا مانند IPTV،VOIP، و … به کاربران خانگی و یا تجاری از طریق بستری فیبر نوری طراحی و پیاده سازی شده است. این شبکه از دو بخش Passive مربوط به زیرساخت فیبر نوری و Active مربوط به تجهیزات فیبر نوری تشکیل شده است.

شرکت پیشگام رایانه آماده اجرا وپیاده سازی شبکه های FTTH با استفاده از تجهیزات به روز و حرفه ای و همچنین تجربه و دانش متخصصین خود میباشد. جهت دریافت مشاوره و استعلام قیمت نصب و راه اندازی شبکه های فیبر نوری و همچنین خدمات فیبر نوری و استعلام قیمت و هزینه های کابل کشی فیبر نوری اینترنت مخابرات و شبکه های کامپیوتری با ما در ارتباط باشید. در صورت نیاز به خدمات پسیو شبکه و نصب کابل کشی فیبر نوری شبکه کامپیوتری به هزینه ای بسیار مناسب با ما تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.