نرم افزار مدیریت کلاینت ها در شبکه

نرم افزار مدیریت کلاینت ها در شبکه

نرم افزار مدیریت کلاینت ها در شبکه های کامپیوتری به نظارت بر عملکرد کلاینت ها کمک می کند. نرم افزار مانیتورینگ عملیات و فعالیتهای کاربران ، برنامه ها و خدمات شبکه را در رایانه یا سیستم های سازمانی مشاهده و پیگیری می کند. نرم افزار مانیتورینگ به عنوان نرم افزار نظارت کامپیوتری نیز شناخته می شود.

پیشگام رایانه ارائه دهنده خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه به شرکت ها و سازمان ها است. در صورت نیاز به دریافت خدمات شبکه در خصوص خرید و نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت کلاینت ها در شبکه می توانید با شماره تلفن 02157801000 تماس حاصل بفرمایید.

مدیریت کلاینت ها در شبکه

نظارت برای کلاینت ها ضروری است تا اطمینان حاصل شود که یک سیستم ضروری در حال اجرا است. نظارت بر جنبه های مختلف راه اندازی زیرساخت فناوری اطلاعات شما اگر به درستی با ابزارهای مناسب انجام نشود، می تواند باعث مشکلات بسیاری شود.

فرقی نمی کند که شبکه کامپیوتر کوچکی داشته باشید یا در سطح سازمانی ، نمی توانید دستگاه های نظارت را نادیده بگیرید. حتی اگر صاحب یک وب سایت شخصی هستید ، به نظارت بر زمان نیاز دارید.

مانیتور شبکه از رویه های ساده پروتکل مدیریت شبکه (SNMP) برای نظرسنجی دستگاه ها در هر دقیقه برای گزارش وضعیت استفاده می کند. هرگونه تغییر در زیرساخت شبکه که توسط این پاسخ ها آشکار می شود ، موجودی و نقشه توپولوژی را به روز می کند. نتایج پاسخ های دستگاه در داشبورد مانیتور به داده های زنده تفسیر می شود. داشبورد از طریق هر مرورگر استاندارد قابل دسترسی است و صفحه های آن می تواند توسط کاربر سفارشی شود.

مدیریت کلاینت ها در شبکه

نرم افزار مدیریت کلاینت ها در شبکه

نرم افزارهای زیادی از منبع باز تا سطح تجاری وجود دارد که به شما کمک می کند زیرساخت های خود را زیر نظر داشته باشید و در صورت بروز هرگونه خطا اطلاع دهید. با توجه به تعداد زیادی از گزینه ها ، ممکن است پیدا کردن گزینه ای که به خوبی در محدوده محدوده قیمت شما قرار دارد کار آسانی نباشد.

راه اندازی مانیتور عملکرد شبکه آسان است و می تواند در زمان کوتاهی آماده شود. اما باید به نکات زیادی توجه شود که نیاز به تخصص در این حوزه دارد. نصب یک نرم افزار به تنهایی نمی تواتند به شما کمک کند. بلکه باید تنظیمات آن به درستی انجام شود و آموزش کافی در خصوص کار با آن را دریافت کنید. معمولا ابزارهای مانیتور شبکه به طور خودکار دستگاه های شبکه را کشف می کند و ظرف یک ساعت شروع به کار می کنند. رویکرد این نرم افزارها برای نظارت بر کل شبکه و به خصوص کلاینت ها، آن ها را به  کاربردی ترین رابط های کاربری تبدیل کرده است.

ما از محصولاتی استفاده می کنیم که کابری آسانی داشته باشد و پیچیدگی خاصی نداشته باشد تا بتوانید به سهولت با آن کار کنید. ما در پیشگام رایانه از نرم افزارهای آسان برای مدیریت کلاینت ها در شبکه استفاده می کنیم. برنامه ارائه شده توسط ما بسیار قابل تنظیم است و رابط کاربری آن به راحتی مدیریت می شود و به سرعت تغییر می کند. می توانید داشبوردها ، نمودارها و نماهای عملکرد مبتنی بر وب را سفارشی کنید. شما می توانید یک توپولوژی مناسب برای کل زیرساخت شبکه خود طراحی کنید. همچنین می توانید هشدارهای هوشمند سفارشی وابسته به آگاهی و موارد دیگر را ایجاد کنید.

برنامه مدیریت کلاینت ها در شبکه

نظارت بر عملکرد کلاینت ها

برنامه نظارت بر شبکه بر عملکرد کلاینت های شبکه نظارت می کند. این سرویس یک سیستم است که قادر به کشف یک شبکه و تشخیص همه دستگاه های متصل به آن است. با نصب این برنامه، مانیتور شبکه موجودی دارایی ها را ایجاد کرده و نقشه توپولوژی شبکه را ترسیم می کند. این روش به این معنی است که سیستم روالهای راه اندازی خود را انجام می دهد.

فرایند کشف خودکار ادامه دارد، بنابراین هرگونه تغییری را که کلاینت ها در شبکه ایجاد می کنند نشان می دهد و موجودی و نقشه توپولوژی را فوراً به روز می کند. این سرویس همچنین می تواند سیستم های مجازی را شناسایی کرده و نظارت بر پیوندها را گسترش دهد.

استفاده از برنامه مبتنی بر ابر

مانیتورینگ شبکه مبتنی بر ابر امکان مشاهده تمام اتصالات را فراهم می کند. همچنین با مسائل مربوط به عملکرد برجسته در پیامهای ورود ارتباط دارد. داشبورد سیستم در ابر ساکن است و از طریق هر مرورگر استاندارد قابل دسترسی است. این داده های عملکرد شبکه را از منابع مختلف متمرکز می کند و کل شبکه را پیوند به پیوند و سرتاسر پوشش می دهد.

امکانات برنامه مدیریت کلاینت ها

نرم افزار مدیریت کلاینت ها در شبکه معمولاً به دلیل قابلیت های پیشرفته مدیریت زیرساخت شناخته می شود. همه دستگاه ها ، سیستم ها ، ترافیک و برنامه های کاربردی در شبکه شما می توانند به راحتی در نمای سلسله مراتبی نمایش داده شوند که عملکرد و هشدارها را خلاصه می کند. PRTG با استفاده از فناوری هایی مانند SNMP ، WMI ، SSH ، Flows/Packet Sniffing ، درخواست های HTTP ، API های REST ، Pings ، SQL و موارد دیگر ، تمام زیرساخت های فناوری اطلاعات را زیر نظر دارد.

این یکی از بهترین انتخابها برای سازمانهایی است که تجربه کمی در نرم افزارهای نظارت بر شبکه دارند. رابط کاربری واقعاً قدرتمند است و استفاده از آن بسیار آسان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.