• Home
  • انواع خدمات شبکه
خدمات شبکه

انواع خدمات شبکه

خدمات شبکه های کامپیوتری | انواع خدمات شبکه

خدمات شبکه های کامپیوتری یکی از انواع خدماتی است که برای پشتیبانی شبکه توسط شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه انجام می شود تا دسترسی دائم آن را برای کاربران استمرار ببخشد. انواع خدمات شبکه های کامپیوتری به صورت آنلاین ، غیر حضوری و از راه دور و یا به صورت سیار و در محل انجام می شود. شرکت پیشگام رایانه انواع خدمات شبکه کامپیوتر را در تهران و کرج به مشتریان خود ارائه می دهد. تعرفه خدمات شبکه کامپیوتری سال 99 این شرکت نسبت به سایر همکاران رقابتی است. این خدمات عبارتند از : خدمات کامپیوتر آنلاین ،خدمات کامپیوتر در محل ، خدمات کامپیوتری از راه دور ، خدمات کامپیوتری سیار ، خدمات کامپیوتری غیر حضوری ، خدمات شبکه کامپیوتر ریموت ، سایت خدمات کامپیوتری ، خدمات کامپیوتری تهران و خدمات شبکه در کرج.

خدمات شبکه کامپیوتری

پیشگام رایانه یکی از معتبرترین و با سابقه ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه در تهران و کرج است که توانسته است رضایت شمار زیادی از مشتریان خود را کسب کند. خدمات پسیو شبکه، خدمات اکتیو شبکه و خدمات امنیت شبکه به صورت تخصصی و با استفاده از نیروهای متخصص صورت می پذیرد. بنا به درخواست مشتری انواع خدمات شبکه کامپیوتر حضوری و غیر حضوری انجام می شود. در هر کدام از روش های خدمات کامپیوتری در محل و از راه دور کار پشتیبانی توسط نیروهای ماهر و با تجربه انجام می شود. برای استعلام قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل کنید.

 خدمات شبکه چیست؟ 

به مجموعه فعالیت ها و خدماتی که منجر به نصب و راه اندازی، استفاده و بهره برداری، رفع عیب و مدیریت زیرساخت فناوری اطلاعت و شبکه ی یک مجموعه میگردد ، خدمات شبکه اطلاق میشود. امروزه شبکه های کامپیوتری در تمامی حوزه های مربوط به کسب و کار و سازمان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار میگیرند به همین دلیل استفاده از خدمات شبکه و کامپیوتر، در سازمانها و نهاد های فوق ناگزیر میباشد و یکی از مهمترین نیاز های کسب و کارهای امروزی به حساب می آید.. لذا در صورت نیاز به دریافت مشاوره شبکه ، راه اندازی شبکه های اکتیو و پسیو ، خدمات امنیت شبکه، پشتیبانی و نگهداری شبکه ، رفع عیب و ایرادات شبکه و به طور کلی نیاز به خدمات شبکه ، استفاده از شرکت و تیمی که تخصص و تجربه ی کافی در این زمینه را داشته باشد ملزم و حیاتی است.

 چرا مشتریان ما را انتخاب میکنند؟

شرکت پیشگام رایانه با داشتن تحربه‌ای 21 ساله جزو محدود شرکت هاییست که از دیرباز تا بحال در زمینه ی ارائه خدمات شبکه و پشتیبانی شبکه فعال میباشد. . در این شرکت کارشناسان و متخصصان مجرب در زمینه های پسیو و اکتیو شبکه با مدارک معتبر و بین المللی در حال فعالیت هستند و این اطمینان را در مشتریان ایجاد می‌کند که بالاترین کیفیت خدمات شبکه را جهت راه اندازی و یا ارتقا شبکه دریافت میکنند. . از جمله ویژگی‌های پیشگام رایانه عبارتند از:

شاخص متمایز پیشگام رایانه

خدمات شبکه

21 سال تجربه فعالیت در زمینه انفورماتیک

عضویت در شورای عالی انفورماتیک ایران

عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای

دارای مجوز سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

دارای مجوز ISP از سازمان تنظیم مقررات

دارای مجوز VOIP از سازمان تنظیم مقررات

دارای بیش از 50 هزار مشترک کارت‌های تلفنی اینترنتی

در ادامه خدماتی که شرکت پیشگام رایانه در زمینه ی شبکه های کامپیوتری ارائه مینماید را به تفصیل شرح میدهیم.

خدمات شبکه

مشاوره شبکه

مشاوره شبکه

 

پیش از راه اندازی شبکه، بایستی از نیاز های سازمان و یا شرکت خود آگاه باشید و با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته جهت اقدامات بعدی عمل کنید تا شبکه ای متناسب با نیاز های حال و آینده شرکت خود داشته باشید. در صورتی که قصد راه اندازی شبکه و استفاده از خدمات شبکه را دارید و از دانش فنی کافی جهت نیاز سنجی و تهیه لیست خدمات شبکه و تجهیزات شبکه مورد نیاز برخوردار نیستید لازم است که از افراد خبره و حرفه‌ای در این زمینه مشاوره بگیرید تا قادر باشید به بهترین روش این کار را انجام دهید

جهت آگاهی از روش های نوین و دانش روز، استفاده از مشاورین مجرب شبکه های کامپیوتری از اهمیت بالایی برخوردار است . زیرا در صورت رعایت نکردن اصول پیاده سازی شبکه و استفاده از کارشناسان غیر مجرب، امکان اشتباه در انتخاب تجهیزات و یا سروریس های شبکه مورد استفاده وجود دارد و در طولانی مدت باعث بروز مشکلات فراوانی برای سازمان و شرکت شما خواهد شد . کارشناسان و متخصصین شرکت پیشگام رایانه آماده ارائه مشاوره رایگان و تخصصی به مدیران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ میباشد.

با ما از طریق شماره تلفن ۵۷۸۰۱۰۰۰ در تماس باشید و یا جهت دریافت تماس از کارشناسان ما فرم درخواست تماس را تکمیل نمایید.

خدمات پسیو شبکه

تجهیزات پسیو شبکه یا شبکه غیرفعال، تجهیزاتی در شبکه است که قابل برنامه‌ریزی نیست و امکان تغییر در آن وجود ندارد. این تجهیزات جهت برقراری ارتباط اجزای مختلف شبکه بکار می‌روند. به مجموعه فعالیت هایی که جهت اتصال و نصب، راه اندازی و جاگذاری تجهیزات پسیو شبکه در زیر ساخت شبکه یک شرکت و یا سازمان انجام میگردد ، خدمات پسیو شبکه میگویند.

تجهیزات پسیو شبکه یا شبکه غیرفعال، تجهیزاتی در شبکه است که قابل برنامه‌ریزی نیست و امکان تغییر در آن وجود ندارد. این تجهیزات جهت برقراری ارتباط اجزای مختلف شبکه بکار می‌روند. به مجموعه فعالیت هایی که جهت اتصال و نصب، راه اندازی و جاگذاری تجهیزات پسیو شبکه در زیر ساخت شبکه یک شرکت و یا سازمان انجام میگردد ، خدمات پسیو شبکه میگویند.

خدمات شبکه

خدمات شبکه پسیو عبارتند از:

انجام انواع کابل کشی شبکه

انجام انواع ترانکینگ و نصب داکت و سینی گذاری شبکه

راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیرات

کابل کشی برق، برق اضطراری و تلفن

راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری

نصب و آرایش انواع رک‌های دیواری و ایستاده

ارائه تجهیزات شبکه مانند روتر، فایروال، سوئیچ، سرور و رک

در این مطلب لیست کاملی از خدمات پسیوشبکه که توسط کارشناسان پسیو شرکت پیشگام رایانه انجام میگرید را ملاحظه میفرمایید. (خدمات پسیوشبکه)

خدمات اکتیو شبکه

تجهیزات اکتیو شبکه ،مجموعه تجهیزاتی هستند که توانایی اعمال یک فرآیند مشخص روی سیگنال‌ها و دیتای عبوری از شبکه را دارند. خدمات اکتیو شبکه نیز یکی از زبر مجموعه های خدمات شبکه است و همانطور که از نام این خدمات مشخص است، خدمات اکتیو همان فعالیت‌های نرم افزاری و پیکربندی امن تجهیزات شبکه هستند.

بخشی از خدمات شبکه اکتیو عبارتند از:

راه اندازی و نصب سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس

راه اندازی سرویس های شبکه از جمله دامین کنترل و فایل سرور …

مجازی سازی سخت افزار و نرم افزار شبکه

طراحی و پیاده سازی بانک‌های اطلاعاتی تحت شبکه (NAS-SAN)

پیاده سازی پست الکترونیکی سازمانی یا همان ایمیل

راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

تنظیم و پیکربندی تمام تجهیزات اکتیو از قبیل: سوییچ، مودم، روتر، اکسس پوینت و…

و…

در این مطلب لیستی از خدمات شبکه اکتیو که شرکت پیشگام رایانه ارائه میدهد را ملاحظه میفرمایید.(خدمات شبکه اکتیو)

خدمات امنیت شبکه

امنیت شبکه یکی از مهم‌ترین بخش‌های خدمات شبکه است که بایسیتی جهت جلوگیری از نفوذ غیر مجاز به شبکه و دسترسی به دیتای سازمان و یا شرکت ها، توجه ویژه ای به آن نمود. کارشناسان فنی شرکت پیشگام رایانه جهت نیل به اهداف امنیتی و مدیرتی سازمان شما، امنیت شبکه پیاده سازی شده را پایش و مدیریت مینمایند.

خدمات امنیت شبکه قابل ارائه عبارتند از:

ارائه مشاوره جهت خرید تجهیزات امنیتی

فروش تجهیزات امنیتی و نصب و راه اندازی آنها

ارائه خدمات تست نفوذ و ارائه نتایج آن به کارفرما

ارائه خدمات مشاوره امنیت اطلاعات و امنیت دسترسی به اطلاعات

بررسی امنیت اطلاعات سازمان و یا شرکت شما

نصب و راه اندازی انواع فایروال برای امنیت اطلاعات

پشتیبان گیری دوره‌ای از اطلاعات شبکه و سرورها

ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز به همراه گزارش‌های مدیریتی

ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

در ادامه لیست کامل خدماتی که توسط شرکت پیشگام رایانه جهت بالا بردن امنیت شبکه ارائه میشود را ملاحظه میفرمایید. (خدمات امنیت شبکه)

پیش از تصمیم گیری در رابطه با راه اندازی و یا ارتقا شبکه و خرید تجهیزات، جهت دریافت مشاوره رایگان و یا اطلاع از تعرفه خدمات شبکه و دریافت پیش فاکتور با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن ۵۷۸۰۱۰۰۰ در ارتباط باشید.

زمینه های فعالیت شرکت

ارتباط با ما

تهران ، میدان فاطمی ، میدان گلها ، ابتدای بلوار گلها ، پلاک 8 ، طبقه 6 ، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

تلفن : 3000 8897 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره