• Home
 • خدمات نصب سانترال

خدمات نصب سانترال

 

نصب سانترال | خدمات سانترال

 

خدمات نصب سانترال از جمله فعالیت هایی است که بسیاری از شرکت ها و سازمان ها به آن نیاز دارند. دستگاه تلفن سانترال پاناسونیک راهی آسان و مقرون به صرفه برای ارتباط بین واحدها و شعبات یک مجموعه به ارمغان آورده است. با راه اندازی سانترال ارتباط درون شبکه ای فراهم می شود. تلفن سانترال دارای انواع مدل ها گوناگون است. برای نصب سانترال می تواند از خدمات سانترال پیشگام رایانه بهره ببرید. شرکت پیشگام رایانه علاوه بر راه اندازی و نصب تلفن سانترال، پشتیبانی آن را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. از دیگر سرویس های پیشگام رایانه به مشتریان خود ارائه خدمات شبکه به صورت حضوری و ریموت در اسرع وقت است.

تلفن سانترال چیست

پیش از تعریف سانترال بایستی تعریف PBX را بدانیم، PBX مخفف عبارت Private Branch Exchange است به معنی سیستم تجاری ارتباط سازمانی که در واقع تماس ها را هدایت و ارتباط بخش های مختلف درون سازمان را میسر میکند. سانترال اصطلاح عامیانه این سیستم مخابراتی است که خطوط شهری را در خود جمع آوری کرده و بستر لازم جهت استفاده از چند خط مهیا میکند و همچنین از طریق این سیستم هر یک از کاربران داری یک یا چند خط داخلی شده و میتوانند با یکدیگر ارتباط رایگان داشته باشند و به صورت اشتراکی از خطوط شهری استفاده کنند. سانترال پاناسونیک به واسطه اعتبار و دوام بسیار بالای خود توانسته به عنوان محبوب ترین سانترال و سیستم PBX در بین کاربران شناخته شود.

کارشناسان و متخصصین شرکت پیشگام رایانه با سابقه ای بیست ساله در ارائه خدمات سانترال پاناسونیک و خدمات پسیو شبکه و سانترال ،آماده خدمت رسانی به شما هستند. جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصین شرکت پیشگام رایانه در ارتباط باشید

 

تلفن سانترال

سانترال PBX یا Private Branch Exchange یک سیستم تلفنی خصوصی است که در داخل یک شرکت یا سازمان استفاده می شود. این سیستم تلفنی چندین خط خارجی دارد که کاربران می توانند برای برقراری تماس های تلفنی خارج از شبکه داخلی به اشتراک بگذارند. سیستم سانترال، تلفن های موجود در شرکت را به یکدیگر متصل می کند و همچنین آنها را به خطوط خارجی متصل می کند.
شما به عنوان یک شرکت پویا، باید یک شبکه تلفنی PBX خریداری و نصب کنید و آن را داخل دفتر کار خود استفاده کنید. این کار باعث می شود تا پویایی شرکت شما افزایش پیدا کرده و هزینه های تماس های تلفنی شما کاهش پیدا کند. اگر برای نصب و راه اندازی تلفن سانترال مهارت ندارید، می توانید از شرکت های ارائه دهنده خدمات تلفن سانترال کمک بگیرید. گاهی اوقات ، ارائه دهندگان خدمات سانترال علاوه بر نصب تلفن سانترال، به کاربران مقداری آموزش می دهند و سپس سیستم را برای فعالیت به شرکت واگذار می کنند. همچنین زمانی که مشکلی پیش می آید ، شرکت راه انداز تلفن سانترال به مشتری خود خدمات ارائه می کند و مشکلات پیش آمده را برطرف می کند.
تلفن سانترال

خدمات سانترال

پیشگام رایانه با سابقه طولانی در شبکه و خدمات سانترال آماده ارائه هرگونه خدمات و مشاوره به شرکت ها و سازمان ها در خصوص پیاده سازی و اجرای تلفن سانترال است. پیشگام رایانه با داشتن نیروهای متخصص و دوره دیده بهترین خدمات تلفن سانترال و پشتیبانی آن را به مجموعه ها ارائه می دهد. برای دریافت خدمات سانترال یا دریافت هرگونه مشاوره می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.
خدمات تلفن سانترال از خدمات بسیار مهمی است که به منظور برقراری ارتباط داخلی تلفنی بین کاربران مختلف یک شرکت یا سازمان انجام داده می‌ شود. ارتباط تلفنی سانترال می‌ تواند بین کاربران در یک مجموعه کوچک دو یا سه نفره و حتی در یک کارخانه بزرگ چند هزار متری انجام داده شود. تیم سانترال شرکت پیشگام رایانه، به تمامی ساختارهای اتصال تلفن های سانترال آشنا بوده و می‌ توانند بهترین نوع خدمات سانترال را برای شرکت شما عرضه کنند. برای دریافت هرگونه خدمات درزمینه نصب و راه اندازی، تعمیر و مشاوره در خصوص انتخاب بهترین سیستم تلفن سانترال، فقط کافی است تا با شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل بفرمایید.
خدمات سانترال

نصب سانترال

برای نصب تلفن سانترال باید برخی موارد را در هنگام اجرای خدمات سانترال مد نظر داشت. از مهمترین موارد نصب سانترال، محل مورد نظر آن است. باید تلفن سانترال را در جای مناسب و سطحی صاف قرار داد. بهترین فاصله آن از سطح زمین یک متر می باشد. پس از آن باید به فکر نقشه مخابراتی و کابل کشی تلفن سانترال باشیم. باید ورودی مخابرات را تا پست کنار دستگاه کابل کشی و سوکت زنی کنیم. در خطوط داخلی باید محل تلفن مشخص شده باشد تا بتوان سکوت را در آن منطقه نصب کرد تا مزاحمتی برای پرسنل نداشته باشد. در مرحله بعد باید بر اساس ورودی و خروجی تلفن سانترال، تعداد زوج کابل ها را انتخاب کرده و به درستی نصب نماییم. در پایان باید برنامه ریزی تلفن سانترال به درستی انجام شود.
نصب گوشی‌های تلفن سانترال نیاز به رعایت اصول فنی و تخصصی دارد که حتماً باید به دست کارشناس آشنا به ساختار تلفن های سانترال انجام شود. در زمان نصب و راه‌ اندازی تلفن سانترال، کارشناس پیشگام رایانه در ابتدا به بررسی موقعیت شرکت می‌ پردازد و سپس بر اساس اطلاعات به دست آمده، بهترین سیستم تلفنی را برای نصب سانترال و متناسب با شرایط شرکت شما انتخاب می‌ کند. به صورتی که بهترین امکانات را با ارزان ترین قیمت دریافت کنید. هر سیستمی که برای نصب سانترال انتخاب می‌ شود، فقط برای شرایط خاص شرکت شما در نظر گرفته می‌ شود و قبل از راه اندازی تایید شما را دریافت می کند.
نصب سانترال

خدمات تلفن سانترال

تلفن سانترال یکی از نیازهای اساسی شرکت های توسعه یافته است. این شرکت ها برای ارائه خدمات بهینه و کاهش هزینه های تماس های داخلی، اقدام به نصب و راه اندازی تلفن سانترال می کنند. با استفاده از تلفن سانترال هزینه تماس داخلی به صفر کاهش می یابد که این موضوع باعث کاهش هزینه های جاری شرکت ها می شود. پیشگام رایانه از شرکت ها باسابقه و متخصص در حوزه نصب تلفن سانترال در تهران و کرج است که توانسته به مشتریان بسیاری خدمات نصب و پشیبانی ارائه دهد. برای دریافت خدمات تلفن سانترال می توانید با مشاورین شرکت پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید و راه نمایی های مورد خود را دریافت کنید.

فروش و نصب سانترال پاناسونیک

خدمات سانترال پاناسونیک پیشگام رایانه شامل چه موارد میگیردد:

 • فروش سانترال پاناسونیک
 • نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک
 • ارتقا سیستم سانترال پاناسونیک
 • جابجایی و نصب مجدد سانترال پاناسونیک
 • برنامه ریزی سانترال پاناسونیک
 • ارتباط سانترال پاناسونیک با شعب
 • آموزش کار با سانترال پاناسونیک
 • کابل کشی سانترال پاناسونیک
 • تعمیرات سانترال پاناسونیک
 • سرویس سانترال پاناسونیک
 • عیب یابی سانترال پاناسونیک
 • تعویض قطعات معیوب سانترال پاناسونیک
 • پشتیبانی از سانترال پاناسونیک و مرکز تلفن شما

مراحل نصب و راه اندازی سانترال

1- انتخاب نوع سانترال و تجهیزات وابسته با توجه به نیازمندی های خود

طی این مرحله شما میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان با متخصصین نصب سانترال شرکت پیشگام رایانه در تماس باشید که با توجه به نیازتان بهترین و با صرفه ترین تجهیزات را به شما معرفی نمایند.

2- بازدید از محل و بررسی زیرساخت نصب سانترال

طی این مرحله کارشناسان شرکت پیشگام رایانه جهت بررسی محل نصب سانترال و زیرساخت لازم جهت راه اندازی سانترال که همان کابل کشی لازم جهت خطوط سانترال است به محل مشتری اعزام میشوند

3- ارائه ی پیشنهاد قیمت جهت کابل کشی و راه اندازی سانترال

پس از بازدید کارشناسان فنی از محل ،‌کارشناسان فروش شرکت پیشگام رایانه پیشنهاد قیمت متناسب با نیاز های کارفرما را ارائه مینمایند.

4- نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک

طی این مرحله کارشناسان فنی جهت کابل کشی سانترال و نصب و راه اندازی سانترال به محل کارفرما اعزام میشوند.

5- پشتیبانی و نگهداری از سانترال پاناسونیک

پس از نصب و راه اندازی سیستم سانترال پاناسونیک شما میتوانید آسوده خاطر باشید که در هر زمانی کارشناسان پشتیبانی و سرویس سانترال پیشگام در کنار شما خواهند بود و خدمات پس از فروش سانترال پاناسونیک را دریافت خواهید کرد.

 

هزینه و تعرفه خدمات سانترال

جهت اطلاع از تعرفه نصب سانترال پاناسونیک و خدمات و پشتیبانی سانترال پاناسونیک یا دریافت مشاوره جهت خرید سانترال با کارشناسان فروش سانترال پاناسونیک شرکت پیشگام رایانه در ارتباط باشید. ۵۷۸۰۱۰۰۰

سانترال پاناسونیک و یا ویپ (VOIP)

جهت دریافت مشاوره در زمینه ی نصب و راه اندازی ویپ (VOIP) و انتخاب بین سانترال و ویپ (VOIP) با ما در ارتباط باشید که بهترین و مقرون به صرفه ترین راه کار را به شما پیشنهاد دهیم. سعی ما بر آن است تا بهترین خدمات سانترال و پیاده سازی ویپ را با کمترین تجهیزات و قیمت ممکن برای شما فراهم کنیم.

در این مطلب میتوانید امکانات و قابلیت های سیستم های تلفنی تحت شبکه و یا ویپ VOIP را مطالعه نمایید

 

معرفی انواع سانترال پاناسونیک

به طور کلی سانترال های پاناسونیک موجود در بازار ایران شامل موارد ذیل میگردد اما محدود به این موارد نمیباشد.

 

سانترال های پاناسونیک مدل های TA308 – TES824 – TA616

این مدل سانترالها به صورت پیش فرض دارای ۳ تا ۶ خط شهری و ۸ خط داخلی با قابلیت ارتقا نهایتا تا ۲۴ داخلی با توجه به مدل می باشند . این مدل های از پر فروش ترین مراکز تلفن پاناسونیک محسوب میشدند و بر پایه ی تکنلوژی آنالوگ کار میکنند و با توجه به قدیمی بودن تکنلوژی آنها از خطوط دیجیتال و ویپ و سیپ ترانک پشتیبانی نمیکنند.

مزایا :

از لحاظ سخت افزاری دستگاهی قوی به حساب می‌آید.

دارای کارت توسعه تا ۸ خط شهری و ۲۴ داخلی

کیفیت صدای مطلوب

استفاده از گوشی های آنالوگ پاناسونیک با امکانات کاربردی

قابلیت اپراتور گویا

امکان نصب کارت کالر آی دی

امکان نصب باتری به صورت مستقیم به سانترال بدون استفاده از UPS

معایب:

عدم قابلیت ضبط مکالمات

پشتیبانی نکردن از خطوط سیپ ترانک با توجه به قدیمی بودن تکنولوژی

محدودیت کانال در اپراتور گویا (یعنی پیغام به صورت همزمان نمی تواند برای چندین نفر پخش شود)

عدم سازگاری با سیستم های نرم افزاری CRM

عدم توانایی لینک شدن با سانترال های دیگر

سانترال های سری TDA و TDE پاناسونیک

این مدل ها از سانترال های پر ظرفیت پاناسونیک محسوب میشوند که دارای یک باکس با تعدادی کارت می باشند که کاربر میتواند کارت های متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید.

این مدل از سانترال ها دارای مدل های مختلفی هستند، سانترال TDA و TDE هرکدام دارای مدل های 100 ، 200 و 600 می‌باشد که تفاوت آنها در درگاه های ارتقاء آنها میباشد. به عنوان مثال ، سانترال با مدل 100 دارای 5 مکان برای کارت سانترال 200 دارای 10 مکان و سانترال 600 تا سه عدد باکس با 10 کارت قابل ارتقا می باشد .

نکته : سانترال های سری TDE نسبت به سانترالTDA از لحاظ پشتیبانی از آی پی ، سیپ ترانک و ارتباطات شبکه‌ای قابلیت بیشتری دارند.

این نوع از سانترال ها از کارت ها و قابلیت های متنوعی پشتیبانی میکنند که در ادامه تعدادی از آنها را بیان میکنیم.

کارت خط شهری (۸ تایی و ۱۶ تایی)

کارت داخلی هایبرید (۸ تایی)

کارت داخلی معمولی (۱۶ تایی و ۲۴ تایی که بعضی از سانترال ها آن را ساپورت می کنند)

کارت دیجیتال(۱۶ تایی)

کارت PRI

کارت آپشن (اپراتور گویا ، در باز کن و…)

سانترال پاناسونیک مدل NS500

سانترال NS500 از مدل سانترال های جدید شرکت پاناسونیک محسوب میگردد که از قابلیت های شبکه و خطوط جدید پشتیبانی می نماید

به صورت پیش فرض دارای ۶ خط شهری ، ۱۶ داخلی معمولی و۶ داخلی دیجیتال می باشد و با توجه به نیاز شما در تمامی زمینه ها قابلیت ارتقاء مناسبی دارد.

مزایا :

 • قابلیت ارتقا و مناسب برای سازمان های متوسط
 • قابلیت نصب در رک
 • پشتیبانی از گوشی های سانترال های قدیمی
 • قابلیت ضبط مکالمات
 • قابلیت نصب سیپ ترانک
 • اتصال به باتری به صورت مستقیم
 • نصب در باز کن
 • پشتیانی از تماس ویدیوئی
 • کالر آی دی
 • اپراتور گویا

معایب:

 • اساسی ترین مشکل و عیب این سانترال هزینه ی بالای استفاده از قابلیت ها به دلیل نیاز به خرید لایسنس جهت امکاناتی نظیر ارتباطات SIP و … میباشد.

فروش سانترال پاناسونیک - نصب سانترال پاناسونیک

جهت دریافت مشاوره نصب و راه اندازی سانترال و دریافت پیشفاکتور و تعرفه ی خدمات سانترال پاناسونیک با کارشناسان فروش شرکت پیشگام رایانه در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

تهران، میدان فاطمی، میدان گلها، ابتدای بلوار گلها، پلاک 8، طبقه 6، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.