• Home
  • طراحی، مشاوره و اجرای شبکه

طراحی، مشاوره و اجرای شبکه

طراحی، مشاوره و اجرای شبکه

طراحی و اجرای شبکه کامپیوتری

شبكه‌ های كامپيوتري می‌بايست با توجه به شرايط وسياست هاي هـر سـازمان ، طراحـي و پيـاده‌سـازي گردد. در واقع طراحی و اجرای شبكه‌ های كامپيوتری زيرساخت‌هاي لازم را براي به اشتراك گذاشتن منابع در سازمان فـراهم مـي آورند؛ در صورتيكه اين زيرساختها به درستي طراحی نشوند و فاکتورهای مهمی همچون هدف از برپا سازی شبکه، انتظار کاربران، قابلیت ارتقا ، امنیت و سرعت و همچنین سرویس ها و خدماتی که قرار است بر پایه ی شبکه ارائه شود در نظر گرفته نشوند مشکلات بسیاری گریبان گیر مدیران و کار فرمایان در سازمان ها و شرکتها خواهد شد. از این رو طراحی شبکه و اجرای نقشه شبکه کامپیوتری و نصب و راه اندازی شبکه باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. در صورت نیاز به طراحی شبکه کامپیوتری و اجرای شبکه کامپیوتری می توانید با پیشگام رایانه تماس حاصل فرمایید.

اجرای شبکه

اجرای شبکه کامپیوتری یکی از مهمترین و اساسی ترین نیازهای هر سازمان و یا مجموعه پس از طراحی شبکه کامپیوتری برای برقراری ارتباط و اشتراک منابع و فایل ها است. از این رو طراحی و اجرای زیرساخت شبکه از اهمیت فراوانی برخوردار است. استفاده درست از زیرساخت و پشتیبانی شبکه باعث می شود تا هزینه کاهش پیدا کرده و به کارهای سازمان سرعت داده شود. نصب و راه اندازی سرویس ها و اتوماسیون های اداری باعث سهولت در ارتباط اجزای مختلف سازمان می شود.

اگر طراحی شبکه به درستی اجرا شود، عمر تجهیزات تا حد معقولی افزایش پیدا می کند و سرعت ارتباط افزایش پیدا کرده و قطعی ها به حداقل می رسد. در این صورت شبکه پینگ کمتری را دریافت می کند و تاخیر در ارسال و دریافت اطلاعات به حداقل می رسد. به همین دلیل اجرای شبکه از اهمیت بالایی برخوردار است. اصول صحیح طراحی و اجرا باعث می شود تا تمام اجزای شبکه کامپیوتری به بهترین نحو عمل کنند.

طراحی و اجرای شبکه کامپیوتری

به منظور استفاده بهینه از تجهیزات و به دست آوردن بهترین کیفیت و سرعت بایستی شبکه کامپیوتری را طبق اصول مهندسی بنا نمود. اجرا و پیاده سازی پسیو شبکه شامل کابل کشی، داکت کشی، ترانکینک شبکه، آرایش رک، سرور، نصب نود، پریزها، دوربین ها، سنسورها، سیستی اعلام و … می باشد. نصب و راه اندازی ویندوز سرور و سرویس های مجازی سازی سرور و مجازی سازی کلاینت و پشتیبان گیری و بک آپ گیری مستمر از دیگر خدمات طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری است. در کیفیت شبکه بیش از هرچیزی طراحی و نصب درست زیرساخت آن اهمیت دارد.

در این راستا خدمات مشاوره، طراحي و پیاده سازی شبکه‌های کامپیوتری به منظور تضمین سرعت و استانداردهای لازم در مراحل زیر انجام مي شود

تحلیل و بررسي وضعیت موجود و نیازهای جاری و آتي کاربران در سازمان هدف

طراحي شبکه شامل مشخصات فني تجهیزات و نقشه ارتباطات و ساختار شبکه

پیاده‌سازی طرح تایید شده براساس استانداردهای بین المللي

بررسي و تست کارکرد توسط ابزارهای به روز تست شبکه و ارائه‌ی گزارش نهایي

طراحی شبکه های کامپیوتری

طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری یک فرآید برای پیاده سازی شبکه شرکت های جدید است. طراحی شبکه مهمترین کار قبل از نصب و راه اندازی شبکه است. در حقیقت طراحی شبکه های کامپیوتری یک مرحله قبل از اجرای شبکه کامپیوتری است که می توان آن را مرحله ابتدایی کار قلمداد کرد. هرچقدر که عمل طراحی شبکه رایانه ای با دقت و تخصص بالاتری انجام شود، مشکلات و خرابی های آینده به کمترین میزان ممکن خواهد رسید. با توجه به وابستگی شرکت ها و سازمان ها به شبکه طراحی شده، اگر طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری به درستی انجام نشود نه تنها سودی برای مجموعه ندارد بلکه باعث بروز مشکلات و سردرگمی هایی در مجوعه می شود. از این رو بایستی طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری به درستی و به وسیله افراد متخصص و با تجربه انجام شود تا بهترین بازخورد را برای مجموعه داشته باشد.

شرکت پیشگام رایانه با 22 سال تجریه در زمینه طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری آماده ارائه خدمات شبکه با بهره گیری از بهترین متخصصین و تجهیزات شبکه می باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه خدمات شبکه با ما از طریق شماره 57801000 در ارتباط باشید.

با توجه به انواع زیرساخت شبکه(کابلی و بیسیم) خدمات ذکر شده در ذیل را ارائه مینماییم

مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی انواع شبکه‌های کامپیوتری Wired کابلی و فیبر نوری

مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی انواع شبکه‌های کامپیوتری Wireless (Indoor ,Outdoor)

طراحی و پیاده‌سازی و اجرای شبکه‌های (WAN,LAN,MAN,VPLS,MPLS,VPN)

مشاوره، طراحی و اجرای امنیت زیر ساخت شبکه های کامپیوتری (منابع و کاربران)


جهت دریافت مشاوره تخصصی با شماره 02157801000 تماس حاصل نمایید.

زمینه های فعالیت شرکت

ارتباط با ما

تهران ، میدان فاطمی ، میدان گلها ، ابتدای بلوار گلها ، پلاک 8 ، طبقه 6 ، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

تلفن : 3000 8897 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره