برون سپاری خدمات شبکه های کامپیوتری

برون سپاری خدمات شبکه های کامپیوتری

برون سپاری خدمات شبکه های کامپیوتری یکی از روش های دریافت خدمات شبکه با هزینه کم و کیفیت بسیار بالا از متخصصین این حوزه است. برون سپاری خدمات شبکه یک قرارداد یا رابطه کاری کوتاه مدت یا بلند مدست است که شامل خرید خدمات شبکه یا مخابرات برای مدیریت ، ارتقاء ، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری یا زیرساخت های اصلی شبکه یا دارایی های مخابراتی شرکت (شامل ثابت و بی سیم) می شود.

اگر در شرکت و یا سازمان خود نیاز به برون سپاری پشتیبانی شبکه دارید می توانید از خدمات پیشگام رایانه بهره ببرید. در صورت نیاز به دریافت خدمات شبکه می توانید با شماره 02157801000 تماس حاصل فرمایید. ما در شرکت پیشگام رایانه به صورت تخصصی به ارائه خدمات کامپیوتری و شبکه می پردازیم.

برون سپاری در شبکه چیست؟

برون سپاری شبکه به مهاجرت بخش هایی از یک شبکه به خدمات شرکت های ثالث مثل شرکت پیشگام رایانه اشاره می کند تا بار مدیریت و عملکرد شبکه را به طور موثر از یک شرکت دور کند. برون سپاری در شبکه کمک می کند تا شرکت ها خدمات تخصصی را با هزینه کم و به صورت 24 ساعته دریافت کنند.

شرکت ها می توانند با  برون سپاری خدمات it ، کار را به متخصص بسپارند و علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه ها ، روی محصولات و خدمات اصلی شرکت خود تمرکز کنند.

برون سپاری خدمات شبکه

  • موضوعی که امروزه اغلب کارفرمایان و مدیران را درگیر خود کرده است این مطلب است که برون سپاری برایشان مفید است یا مضر؟
  • بسیاری از مدیران برای حل نیازشان نمی دانند اگر نیرو دائمی استخدام کنند به نفعشان است یا اگر نیروهای شرکت پیمانکاری را قبول کنند؟
  • بسیاری از مدیران با توجه به اینکه راه حل مشکلات سازمان خود را در برون سپاری پیدا میکنند، یک سوال جدید برایشان مطرح می شود که با وجود تعداد بالای شرکت های پیمانکاری ،حال بایدمناسب ترین را چگونه انتخاب کنند؟

برون سپاری خدمات شبکه های کامپیوتری

برون سپاري خدمات يکي از شيوه هاي نوين مديريت در سازمان ها است. اغلب مدیران برای تشخیص این موضوع که راه حل چه کارهایی در درون سازمان و یا شرکت خود انجام می شود و چه بخشی از موضوعات و مشکلات نیاز به برون سپاری و قرارداد با شرکت دیگر دارد دچار سردرگمی و مشکل هستند.با توجه به پیشرفت و در حال توسعه بودن فناوری اطلاعات و دنیای تکنولوژی، بسیاری از سازمان برای حیات خود نیازمند این به روز بودن و جاری شدن پیشرفت در کسب و کار خود هستند.

بنابراین با توجه به این نیاز، برای برون سپاری امور سازمان خود پارامتر ها و سوالات زیادی برایشان مطرح می گردد. امروزه بسیاری از سازمان ها و شرکت های بزرگ و مطرح ، بخش عمده ای از کارهای خود را برون سپاری کرده اند تا به این ترتیب هزینه تمام شده محصولات و خدمات خود را کاهش دهند و سود خود را بیشتر کنند.از جمله خدماتی که قابل برون سپاری بوده و ما می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم بخش خدمات شبکه و خدمات کامیپوتر می باشد، پس تا انتهای این مطلب همراه پیشگام رایانه باشید:

خدمات شبکه

خدمات شبکه شامل چندین بخش است شامل خدمات نصب و طراحی و پسیو شبکه تا خدمات اجرایی و برنامه ها و اکتیو شبکه است.

خدمات شبکه در ابندا نیازمند نصب و اجرایی شدن آن است ولی مهم ترین بخشی که می خواهیم به آن بپردازیم بخش پشتیبانی شبکه و نگهداری آن است.

اصلی نیازی که سازمان ها و شرکت ها به آن احتیاج پیدا می کنند، بخش برون سپاری پشتیبانی شبکه است.

خدمات پشتیبانی شبکه یکی از خدماتی است که هرچه شرکت ها به سمت برون سپاری ان بروند قیمت تمام شده ای که بابت ان می پردازند کمتر خواهد بود. فراموش نکنیم که در دنیای امروزی که تقریبا همه چیز حول محور کامپیوتر و اینترنت می گردد.

حال که متوجه این نیاز شدیم باید بدانیم که برون سپاری خدمات شبکه باعث سود است یا زیان؟

خدمت رسانی حرفه ای

مهم ترین و شاید اصلی ترین دلیل سرعت در خدمت رسانی و حرفه ای بودن آن است.

یک کارمند، چه از لحاظ مسئولیت های تخصصی، و چه از لحاظ سرعتِ عمل در رسیدگی به مشکلات، با محدودیت های زیادی روبه رو می شود و این محدودیت ها در واقع تحمیل هزینه به شرکت است. در حالی که قرارداد با یک شرکت خدماتِ شبکه، در واقع قرارداد با گروهی از ده ها کارشناس است.

تعداد افراد کارشناسان در شرکت های پشتیبانی شبکه باعث می شود تا اولا هیچ کاری از عهده ی انها خارج نباشد و ثانیا مشکلات خیلی سریعتر رفع گردند. البته برای این کار لازم است تا شرکت پشتیبانی شبکه جزو ان دسته از شرکتهایی نباشد که تعداد پرسنلش از تعداد انگشتان یک دست کمتر است. در انتخاب شرکت پشتیبانی شبکه تعداد پرسنل فنی یکی از پارامترهای اساسی است. و البته این پرسنل باید در استخدام شرکت باشند. نه اینکه از نیروهای فریلنسر استفاده کنند یا نیروهای قرضی از دیگر شرکت ها بگیرند و به پروژه های خود اعزام کنند

کیفیت سرویس دهی

کیفیت سرویس دهی فقط به سرعت رفع مشکل محدود نمی شود. اگر خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه خود را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپارید، سرویس های شبکه شما اساسا باید به مشکلات کم تری برخورد کند، چه رسد به این که رفع آن مشکلات سریع تر انجام شود. هم چنین کارشناسان شبکه می توانند به کاربران آموزش دهند که چگونه کار خود را سریع تر انجام داده، چگونه از سرویس های موجود بهترین استفاده را ببرند و چگونه از تجهیزات درست استفاده کنند.

برون سپاری خدمات شبکه های کامپیوتری

امکان تمرکز شما روی کسب و کار خود

همیشه بهتر است که یک سازمان روی هسته و مسیر اصلی کسب وکار خود تمرکز کند تا در مسیر موفقیت سریع تر گام بردارد و از توان رقابتی بیشتر نسبت به رقبایش برخودار باشد. برای نمونه بسیاری از شرکت های بزرگ مانند IBM و Dell برای ارایه خدمات بهتر و سود بیشتر خدمات خود را به شرکت های هندی برون سپاری کرده اند.

دلیل دیگر برون سپاری خدمات شبکه، در دسترس بودن این نیروها است.

 از مزایای برون سپاری خدمات شبکه به شرکت ها نسبت به استخدام نفرات این است که نیروی کارِ استخدامی در روزهای تعطیل، مرخصی و در تمام ساعات غیرکاری از دسترس کارفرما خارج است. اگر در زمانهای عدم حضور کارمند مشکلی در شبکه کامپیوتری شرکت به وجود بیاید عملا ممکن است کل روند کاری بازبایستد و هزینه ی بسیار سنگینی به بار بیاورد.

کاهش هزینه برای استخدام هر نیروی سازمانی

هزینه ای که یک کارمند برای شرکت دارد فقط حقوق دریافتیِ او نیست. بلکه حقوق فقط بخشی از پرداختی هاست. بلافاصله پس از استخدام یک کارمند حق بیمه، عیدی، سنوات، مالیات، و هزینه های دیگری که در شرکتهای مختلف متفاوت است، به کارفرما تحمیل می شود. برون سپاری بارِ همه ی هزینه های اضافه را از روی دوش کارفرما برمی دارد.

امنیت خیال بابت جبران خسارت در خدمات پشتیبانی

اگر به هر دلیلی کوتاهی از جانب یک کارمند سر بزند که باعث ضرر و زیانِ شرکت شود، از لحاظ حقوقی هیچ راهی برای جبران خسارت از جانب کارمند وجود نخواهد داشت. در حالی که بلافاصله پس از قرارداد با یک شرکتِ خدمات پشتیبانی شبکه، توافق نامه ای امضا می شود که در ان جبران خسارت های ناشی از کاهش کیفیتِ خدماتِ شبکه، به عهده ی شرکت سرویس دهنده خواهد بود و این توافقنامه به طور کامل وجاهت قانونی دارد.

برون سپاری خدمات شبکه کامپیوتر

با توجه به موارد گفته شد حال باید به این نکته بپردازیم که چرا باید شرکت پیشگام رایانه را انتخاب کنیم؟

حسن سابقه

بزرگترین دلیل هر شرکتی برای انتخاب آن، تجربه و رضایت مشتریان قبلی آن می باشد. حسن سابقه یکی از معیارهای اصلی این موضوع است.

تجربه

با توجه به وجود تجهیزات متنوع و نیاز به تخصص های مختلف در پشتیبانی شبکه، شرکت پیشگام رایانه با یک تیم تخصصی آماده ارائه خدمات نگهداری شبکه به مجموعه های مختلف می باشد.

پشتیبانی عالی و سریع

 شاید این مورد یک ویژگی منحصربه فرد باشد که بسیاری از شرکت ها از آن برخوردار نیستند. وقتی شبکه شما دچار مشکل حال و جدی می شود و نیاز به پشتیبان دارید اهمیت یک سیستم پاسخگو بیش ازپیش نمایان خواهد شد.

سیستم درخواست دهی مشتریان باقابلیت گزارش گیری

 ما در پیشگام رایانه با گزارش دهی به کارفرمایان عزیز ، آن ها را در جریان رفع امورات و سرعت عمل خود قرار می دهیم.

قراردادی متناسب با نیاز مجموعه شما

طرح قرارداد شما با توجه به تعداد سخت افزارها و نرم افزارها و نیاز سازمان شما به پشتیبانی تنظیم خواهد شد.

هزینه مناسب با سرویس عالی

با توجه به تخصص و تجربه کارشناسان این مجموعه، بر آنیم تا با توجه به شرایط اقتصادی بهترین خدمات ممکن را با کمترین هزینه برای شما فراهم کنیم. نگران هزینه ها نباشید؛ گاهی هزینه های پشتیبانی شبکه حتی از داشتن یک نیروی IT نیز کمتر خواهد بود.

مشاوره و بازدید رایگان

اگر تصمیم دارید که شبکه خود را برون سپاری کنید اما سوالاتی در ذهن شما باقی مانده است کافی است فقط با یک تماس درخواست مشاوره رایگان بدهید. کارشناسان ما در پیشگام رایانه با هماهنگی تلفنی و با حضور در شرکت شما اقدام به بررسی، تحلیل و نیازسنجی نموده و طرح پیشنهادی را برای شما آماده و ارسال خواهند کرد. 

پشتیبانی شبکه به چند روش انجام می شود

  1. پشتیبانی تلفنی: مشکلات به وجود آمده در شبکه ممکن است گاهی با تماس تلفنی، راهنمایی و مشاوره کارشناس شبکه به سرعت حل شود. این مرحله اول از روش های پشتیبانی می باشد.
  2. ریموت: اگر مشکل به وجود آمده باراهنمایی تلفنی حل نشود کارشناسان با استفاده از برنامه های مختلف ریموت اقدام به حل مشکل خواهند کرد. این روش تا حدود زیادی باعث حل مشکل خواهد شد.
  3. مراجعه حضوری: در موارد محدود نیاز است که کارشناسان با مراجعه حضوری اقدام به حل مشکل نماید. مشکلات به وجود آمده که از طریق تلفنی یا ریموت حل نشده باشند، با مراجعه حضوری و بررسی دقیق به طور قطعی حل خواهد شد.

ما در پیشگام رایانه با 21 سال تجربه و تخصص همیشه هدف خود را رضایت مشتریان قرار داده ایم.

دیگر خدمات ما در پیشگام رایانه:

  • نصب ویپ
  • راه اندازی سانترال
  • کابل کشی و تعویض کابل شبکه 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

ارتباط با ما

تهران ، میدان فاطمی ، میدان گلها ، ابتدای بلوار گلها ، پلاک 8 ، طبقه 6 ، واحد 11 و 12

تلفن : 1000 5780 – 021

تلفن : 3000 8897 – 021

فکس : 57801000 – 021  داخلی صفر

کدپستی : 1413873455

درخواست مشاوره

تماس با ما